proč nedosáhnete orgasmu

PROČ NEMÁTE ORGASMUS...

Skutečně platí, že orgasmus ženy není tak snadno dosažitelný jako orgasmus muže? Celých osm procent žen ho prý nedosahuje nikdy a až sedmdesát procent češek ho alespoň někdy v životě předstíralo. Kde je chyba? A co dělat, abyste ho dosáhly?

Pokračovat ve čtení

po jakém vínu nepřiberete?

PO JAKÉM VÍNU NEPŘIBERETE?

Možná přesně víte, kolik kalorií má který jogurt a jaké ovoce je při dietě nejlepší, ale pravdou je, že na lahvích s vínem moc informací ohledně toho, kolik energie vám pití přinese, nenajdete. Jak tedy poznat to pravé víno, které vaší postavě nejméně uškodí? Víme to!

Pokračovat ve čtení

bezbolestné bělení zubů

BEZBOLESTNÉ BĚLENÍ ZUBŮ ZA AKČNÍ CENU

Chcete mít zářivý úsměv, a nevíte, kterou z mnoha dostupných metod bělení zvolit? Vyzkoušeli jsme několik typů ordinačního bělení a jednoznačně vyhrál PrevDent. zuby nejen vybělí, ale i zregeneruje.

Pokračovat ve čtení

snídaně je důležitá

PRAVDA, NEBO MÝTUS? POMŮŽE VÁM SNÍDANĚ ZHUBNOUT?

Snídej jako král, obědvej jako princ a večeř jako žebrák. Také vám babička dala tuhle radu? A co je na tom pravdy? Podle odborníků ranní jídlo startuje metabolismus. Zhubnete tedy, když budete snídat? A naopak, přiberete, když nebudete? Víme, co je pravda a co mýtus.

Pokračovat ve čtení

jak zvýšit chuť na sex

JAK ZVÝŠIT CHUŤ NA SEX?

Není váš sexuální život úplně uspokojivý? Pak zkuste do svého jídelníčku zařadit jablka a čokoládu.

Pokračovat ve čtení

nemůžu zhubnout

PROČ DIETY NEFUNGUJÍ?

„Miliony lidí kvůli své nadváze a obezitě neustále zkoušejí nejrůznější diety nebo léčby. U většiny z nich se však snaha míjí účinkem, problém se vrací a mnohdy i zhoršuje,“ říká Dr. Sergej A. Dzugan, M.D., PhD. Zapomínají totiž na vliv hormonů na tělo.

Pokračovat ve čtení

bolesti hlavy migrena

POMOC! BOLÍ MĚ HLAVA

Zatímco muže trápí nejčastěji bolesti zad a potíže s klouby, u žen jednoznačně vedou bolesti hlavy. Podle statistik jimi trpí alespoň občas až 90 % žen. Skoro to tedy vypadá, že když vás tato bolest přepadne, je to normální. Ale není! Kdy je čas vyrazit k lékaři?

Pokračovat ve čtení

jóga v pohodlí domova

JÓGA V POHODLÍ DOMOVA

Nestíháte chodit na lekce jógy? Nevadí! Nyní si můžete pozvat naše nejznámější lektory přímo domů a za skvělou cenu.

Pokračovat ve čtení

chlorella vareni

JAK VYUŽÍT CHLORELLU V KUCHYNI

Svou denní dávku chlorelly nemusíte každý den polykat pouze ve formě tablet. Pro zpestření vaší detoxikace vyzkoušejte NEOBOTANICS® ČESKOU CHLORELLU ve formě prášku, kterou můžete použít při přípravě nejrůznějších pokrmů.

Pokračovat ve čtení

NYCE 1140x100 2