SOUTĚŽ O PĚNY DO KOUPELE DERMACOL

Ve spolupráci s kosmetikou Dermacol jsme pro vás připravili soutěž o 3 balíčky s podzimní novinkou - pěnou do koupele Aroma Ritual - a to hned ve třech vůních.

dermacol aroma ritualSchovejte se před podzimem vany plné voňavé pěny. Bublinková koupel Aroma Ritual vám pomůže nabrat sílu a relaxovat.

Aroma Ritual Bath Foam Water melon

Pěna do koupele s melounovým extraktem zvláčňuje a hýčká celé tělo. Sladká vůně vodního melounu osvěžuje unavenou pokožku těla a povzbudí mysl.

Aroma Ritual Foam Bath Grape And Lime

Pěna do koupele s olejem z hroznových jadérek dokonale hýčká a zvláčňuje pokožku těla. Vůně hroznů s limetkou uklidní mysl i po dni plném stresu.

Aroma Ritual Foam Bath Irish Coffee

Pěna do koupele s vůní irské kávy a kofeinem zahalí vaši pokožku do krémové pěny, zanechá ji čistou a sametově hebkou. Opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a sprchování promění v nevšední zážitek.

Cena: 3x balíček 3 produktů v hodnotě 300 Kč. Balíček obsahuje: pěny do koupele Aroma Ritual Foam Bath (Melon, Grape and Lime, Irish Coffee).

Soutěžní otázka: Z jaké země pochází značka Dermacol?
A) USA
B) Česká republika
C) Francie

Odpověď hledejte na www.dermacol.cz

Své odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (včetně jména a adresy), předmět: DERMACOL.

Balíček vyhrává 30., 60., 90. odpověď. Soutěž trvá do 15. 10. 2017.

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Tags: soutěž, soutěže, pěna do koupele, dermacol, podzim

banner HB 1140x100