SOUTĚŽ O KOSMETICKÉ PRODUKTY SYNCARE

Ve spolupráci s kosmetickou značkou SynCare jsme pro Vás připravili soutěž o 6 balíčků (balíček obsahuje Ochrannou emulzi pro pleť i pokožku rukou a Zklidňující sérum pro citlivou pleť).

soutěž SyncareSynCare zklidňující sérum okamžitě zklidňuje citlivou pokožku se sklonem k podráždění. Obsahuje panenský meruňkový olej v kombinaci s výtažky z mošusových a šípkových růží, získaných z květů šetrnou enfleuráží.  Jde o bezvodou, lehkou olejovou bázi,  kterou pokožka snadno přijímá. Tím dochází k její hydrataci, zvláčnění a především zklidnění. Pokožku současně chrání,  pomáhá obnově lipidické vrstvy a zabraňuje jejímu vysychání i šupinkovatění.  Krásně voní po růžích, takže se jeho aplikace stává příjemným rituálem. Na obličej postačí 3 kapky, které jemně vklepete do pokožky. Sérum je vhodné také k jemné obličejové masáži.

Ochranná emulze je ideální lipoidní krém pro ochranu pleti před nepříznivými klimatickými podmínkami jako je chlad, vítr nebo mráz. Obsažený panthenol a vitamín E regeneruje a  zklidňuje pokožku. Přípravek zabraňuje krystalizaci vody v buňkách a tak zamezuje  dehydrataci a podráždění všech typů pleti, včetně citlivé se sklonem k zarudnutí. Obsahuje kvalitní UVA a UVB filtry na ochranu před zimním sluncem na horách. Emulzi lze použít také na hřbety rukou. SynCare ochranná emulze v zimě zabrání  podráždění pleti při střídaní venkovního a vnitřního prostředí, stejně jako při delším pobytu v chladu nebo mrazu.

Soutěžní otázka: Olejová báze Syncare má jedinečné zklidňující  složení bez přítomnosti:

a)    vody
b)    oleje
c)    bez vody i oleje

Odpověď hledejte na ve článku.

Své odpovědi zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte SYNCARE. Vyhrává každá 20., 40., 60., 80. a 120., 140. odpověď.

Soutěž trvá do 31. března 2018. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Tags: syncare, soutěž, soutěže

NYCE 1140x100 2