Kaviárové ošetření v hotelu Augustine

PROTI PROUDU ČASU

Udělejte čas a dopřejte si luxusní ošetření, které prostřednictvím kaviáru bohatého na proteiny a účinné antioxidanty zpevňuje, povzbuzuje a hydratuje pleť.

Pokračovat ve čtení

Keratinová kúra na vlasy Aloxxi

DODEJTE VLASŮM SVĚŽEST

Pokud jsou vaše vlasy unavené a zesláblé, dopřejte jim extra silnou dávku bílkovin a vitaminů. Keratinová kúra Reparative Treatment Masque od ALOXXI obsahuje vyvážený mix proteinů, keratinu, panthenolu a hydrolyzovaného kolagenu, který dodá vlasům výživu, posílí je a pomůže jim navrátit svěžest a lesk.

Pokračovat ve čtení

Sachajuan v Bomton studiích

PROVOŇTE SVÉ VLASY

Pokud máte pocit, že jsou vaše vlasy už druhý den po umytí splihlé, mastí se a místo vůně z nich jde nepříjemný odér, máme pro vás skvělý přípravek v podobě novinky Protective Hair Perfume, kterou na český trh uvádí švédská značka SACHAJUAN.

Pokračovat ve čtení

Zmíírněte projevy celulitidy

ZMÍRNĚTE PROJEVY CELULITIDY

Až 95 % žen starších šestnácti let má celulitidu. Pokud mezi ně patříte i vy, pak určitě vyzkoušejte anticelulitidní tělový krém z řady Spa Sensation od Biodrogy.

Pokračovat ve čtení

Lancome Beauty Institute v novém

LANCOME V NOVÉM

Po rozsáhlé rekonstrukci byl znovuotevřen Lancôme Beauty Institute, který svým zákaznicím nově nabízí jak zónu s dekorativní kosmetikou, tak zónu s produkty péče o pleť, kde ochotné konzultantky poradí s ideální péčí.

Pokračovat ve čtení

Kosmetika Valmont s salonu L´Eclat

ZAHALTE SE DO LUXUSU

Vstoupíte-li poprvé do salonu L’Eclat, dýchne na vás atmosféra Paříže a luxusu. Není to náhoda. Hlavní myšlenkou nově otevřeného salonu je vytvořit unikátní místo, kde by se snoubil přepychový kosmetický boutique s prvotřídním kosmetickým salonem.

Pokračovat ve čtení

Rituál v hoteli Emblem - M SPA

RITUÁL PURE ALTITUDE

Vychutnejte si exkluzivní a jedinečné suroviny z francouzských Alp Pure Altitude. Tělový peeling s navazujícím zábalem (zahrnuje uvolňující masáž hlavy s terapií tlakových bodů) a hodinovou aroma masáží pomůže omladit vaše tělo, mysl i duši.

Pokračovat ve čtení

Luxusní dárková sada Rituals

LUXUSNÍ DÁRKOVÁ SADA - TAJEMSTVÍ SAKURY

Objevte unikátní radostnou vůni japonské sakury. Pomocí pěti vybraných produktů dokonale posílíte, zrelaxujete a vyživíte tělo i mysl.

Pokračovat ve čtení

The Super Elixir - Ingredients Store

SUPER ELIXÍR PRO VAŠE ZDRAVÍ

Spousta doplňků stravy obsahuje ingredience, které jsou nevhodně zpracované nebo syntetické. THE SUPER ELIXIR od společnosti WelleCo byl doktorkou Simone Laubscher, uznávanou výživovou expertkou, namíchán tak, aby nebylo potřeba užívat žádné jiné doplňky stravy.

Pokračovat ve čtení

NYCE 1140x100 2