pokožka bez chloupků

POKOŽKA BEZ CHLOUPKŮ

Přání současných žen zní jasně: odstraňování chloupků musí být rychlé, důkladné, účinné a ideálně také bezbolestné a šetrné k pokožce. Představujeme vám osm metod, které se tomuto ideálu přibližují. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější.

Pokračovat ve čtení

liposukce rizika

RIZIKA LIPOSUKCE - NA CO SI DÁT POZOR?

Patří mezi nejvyhledávanější zákroky v oblasti plastické chirurgie. Dokáže rychle zbavit přebytečného tuku, pomáhá vymodelovat postavu, a navíc je už v mnoha případech bezbolestná a bez nutnosti dlouhé rekonvalescence. Podobně jako další zákroky s sebou ale nese určitá rizika. Jaká to jsou?

Pokračovat ve čtení

jizvy po akné

NOČNÍ MŮRA: JIZVY PO AKNÉ

Zánětlivý pupínek občas nemine nikoho z nás. Jak se však objeví,  tak také bez následků obvykle rychle zmizí. Těžší forma akné však může zanechat spoušť v podobě nevzhledných hrbolků, červených fleků či jizviček. Co s nimi? Jen silná vrstva make-upu vám nepomůže.

Pokračovat ve čtení

kofein zabraňuje poškození kůže způsobené vystavením uv záření

NADOPUJTE PLEŤ KOFEINEM

Jde o nejpopulárnější psychoaktivní látku na světě. Na rozdíl od ostatních legální. je využívána především pro své povzbuzující a posilující účinky, ale umí toho mnohem víc. Proč si ji dopřát i v krému?

Pokračovat ve čtení

vypadate starsi, nez skutecne jste

VYPADÁTE STARŠÍ, NEŽ SKUTEČNĚ JSTE?

Každý si myslí, že jen linky a vrásky jsou znakem stáří. Omyl! Po pravdě řečeno, je toho mnohem víc. Některé věci nejsou na první pohled patrné, jiné jsou tak trochu zastřeny tajemstvím. Chcete vědět, co způsobuje, že vypadáte starší? Odpovědi jsou přímo tady.

Pokračovat ve čtení

pigmentové skvrny po těhotenství

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY PO TĚHOTENSTVÍ

Existují různé druhy pigmentových skvrn. Vrozené, což jsou především znaménka, a získané, mezi které patří například ty od slunění, stařecké pigmentace či melasmata.

Pokračovat ve čtení

nejlepší balzámy na rty

NEJLEPŠÍ BALZÁMY PRO VAŠE RTY

Aby byly rty v každé situaci dokonalé, je potřeba se o ně dobře starat a chránit je, i když zrovna není ideální počasí. Vybrali jsme pro vás 4 balzámy, které se dají používat celoročně a poskytnou maximální ochranu.

Pokračovat ve čtení

NYCE 1140x100 2