komplexní vyšetření těla

POTŘEBUJETE DOKTORA?

Bolí vás hlava, občas se cítíte unavení nebo máte vysoký tlak a buší vám srdce. Je to normální, nebo byste měli navštívit lékaře? Při představě, že vás pošle na odběr krve, to ale radši tiše přetrpíte. Alespoň do doby, než to bude akutní. Jestli je to i váš případ, máme pro vás řešení. Diagnostickou metodu, která už během pěti minut zjistí, jak na tom váš organismus je. A to bez čekání a bez bolesti.

Pokračovat ve čtení

hormonalni substituce

PROČ SE BOJÍME HORMONÁLNÍ SUBSTITUCE

Je to paradox. Obáváme se přípravků, které jsou totožné s našimi vlastními hormony, nazýváme je „chemií“, ale klidně bereme antibiotika a polykáme hormonální antikoncepci, čili skutečnou cizorodou chemii, a odmítáme HST, která nám pomáhá přinejmenším oddálit nechtěné stárnutí. Proč? Možná proto, že ne zcela chápeme, o co přicházíme…

Pokračovat ve čtení

proměny skalpel, či neinvazivní metody

PROMĚNA - SKALPEL ČI NEINVAZIVNÍ METODY?

Díky kombinaci metod, které paní doktorka zvolila, a kvalitního materiálu teď vypadá obličej skvěle. Žádný zákrok nebolel, jen aplikaci výplní doporučuji s anestezií.

Pokračovat ve čtení

neinvazivní metody omlazení

NEINVAZIVNÍ METODY OMLAZENÍ

Hitem poslední doby se staly neinvazivní metody omlazení pleti, které mají hned několik výhod. Jsou rychlé, bezbolestné, a především okamžitě vidíte výsledek, který se v dalších měsících dále prohlubuje.

Pokračovat ve čtení

Omlazení pleti během 3 mesíců

OMLAZENÍ PLETI BĚHEM 3 MĚSÍCŮ - NICOLE

Jedinečná proměna, která klientku Nicole vrátila o několik let zpět: Proměna mě ovlivnila nejenom fyzicky, ale dodala mi i patřičné sebevědomí. Těší mě pohled do zrcadla a s výsledkem jsem maximálně spokojená.

Pokračovat ve čtení

Omlazení pleti během 4 měsíců

OMLAZENÍ PLETI BĚHEM 4 MĚSÍCŮ

Jedinečná proměna, která klientku Kateřinu vrátila o několik let zpět. Zákroky, které klientka podstoupila: aplikace botulotoxinu, aplikace výplní, aplikace mezonití.

Pokračovat ve čtení

omlazení pomocí plazmaterapie

Omlazení pomocí plazmaterapie

Technika omlazení za pomoci vlastní krve, tzv. Plazma terapie nebo také Platelet Rich Plasma Therapy (PRP) je známá již dlouho. Dosud ale nebyla tolik efektivní. V posledním roce se na trhu objevily tři nové metody, které slibují maximální efekt. Zjistili jsme, jak fungují.

Pokračovat ve čtení

Jak omládnout o 10 let

Jak omládnout o 10 let

Vypadat mladší o více než deset let už není žádný problém. Kombinací několika metod lze docílit překvapivých výsledků, a to ve velmi krátké době a bez zdravotních rizik.

Pokračovat ve čtení

epigenomika

EPIGENOMIKA - NOVÝ POHLED NA DĚDIČNÉ CHOROBY

V rodině téměř každého z nás se objevila rakovina, onemocnění štítné žlázy, cukrovka... Opravdu to ale znamená, že tyto nemoci budeme mít v budoucnu také? Všichni jsme dostali do vínku nějakou tu genetickou výbavu. Co všechno ji ovlivňuje?

Pokračovat ve čtení

náplasti na vrásky

REVOLUČNÍ NÁPLASTI NA VRÁSKY

Bojíte se aplikace botulotoxinu, přesto byste chtěli vyhladit vrásky a vypnout pleť? Pak si dopřejte profesionální kosmetické ošetření pomocí seconde peau – revolučních náplastí z nanovláken kyseliny hyaluronové.

Pokračovat ve čtení

proměna před a po

OMLAZENÍ PLETI BĚHEM 2 MĚSÍCŮ - ŠÁRKA

Se zákrokem jsem velice spokojená. Hned na začátku mi bylo přesně vysvětleno, jaké zákroky podstoupím a jak po nich budu vypadat, případně jaká by mohla být omezení. Kromě výborně odvedené práce vidím velkou výhodu i v perfektně připravené domácí pozákrokové péči, která ještě zvyšuje celkový efekt ošetření.

Pokračovat ve čtení

guinot institut paris

OKAMŽITÉ ŘEŠENÍ VIDITELNÝCH ZNÁMEK STÁRNUTÍ

Výzkumné a vývojové centrum GUINOT přináší do oblasti kosmetických ošetření alternativu plastické operace – manuální omlazující ošetření Age Summum.

Pokračovat ve čtení

Všechny příznaky menopauzy

45 NEJČASTĚJŠÍCH PŘÍZNAKŮ MENOPAUZY

Úbytek pohlavních hormonů estrogenů bývá hlavní příčinou všech potíží spojených s menopauzou, lidově přechodem. Jak poznáte, že se tohle téma týká už i vás? Poradíme vám - všechny příznaky menopauzy.

Pokračovat ve čtení

kalorická restrikce

JEZTE MÉNĚ, BUDETE ŽÍT DÉLE

V posledních letech se objevuje čím dál více důkazů, že omezení příjmu kalorií zpomaluje proces stárnutí a může prodloužit život a zachovat mladistvý vzhled. Předkládáme některé z nich.

Pokračovat ve čtení

Muira Puama jako afrodiziakum

Muira Puama

Přezdívá se jí Amazonská Viagra či Strom potence. Některé její účinky jsou stále diskutabilní, s jistotou ale funguje jako silné afrodiziakum a lék na impotenci.

Pokračovat ve čtení

prediktivní genomika

PREDIKTIVNÍ GENOMIKA

Až donedávna jsme museli karetní hru svého života hrát potmě, nemohli jsme se podívat, s jakými kartami hrajeme. To se dokončením projektu Human Genome Project V ROCE 2003 změnilo. Od té doby známe nejen vlastní karty, ale prostřednictvím intenzivníHO vědeckého výzkumu KAŽDÝ TÝDEN poznáváme i STÁLE NOVÉ karty našich zákeřných soupeřů – třeba rakoviny, cukrovky či srdečního infarktu.

Pokračovat ve čtení

omlazení pleti

OMLAZENÍ BĚHEM 3 MĚSÍCŮ - LENKA

S proměnou jsem velmi spokojená, obličej se pěkně vytáhl, vrásky se vyhladily. Když jsem na zákrok šla, měla jsem obavy jen z bolesti. Četla jsem protichůdné názory, ale nakonec to nebylo nic hrozného. Po anestezii to bolelo minimálně, cítila jsem jen tlak. Modřinky jsem měla asi 3 týdny, ale šlo to maskovat make-upem. Chtěla bych všem poděkovat za nový, mladší a hezčí obličej.

Pokračovat ve čtení

ZBRAŇ NEJEN PROTI RAKOVINĚ - LNĚNÉ SEMÍNKO

Nejčastěji ho používáme kvůli jeho pozitivním účinkům při trávicích potížích a vysokém cholesterolu. Věděli jste ale, že preventivně působí i proti rakovině a pomáhá udržovat mladistvý vzhled?

Pokračovat ve čtení

zázrak čínské medicíny momordika

ZÁZRAK ČÍNSKÉ MEDICÍNY - MOMORDIKA

Snižuje nadváhu, pomáhá bojovat proti civilizačním chorobám i mnohým druhům rakoviny. To jsou jen některé z pozitivních účinků tropické rostliny momordika, dobře známé v čínské medicíně také jako karawila.

Pokračovat ve čtení

Baobab a jeho pozoruhodné účinky

BAOBAB A JEHO POZORUHODNÉ ÚČINKY

Ikona africké Savany známá jako „Strom života“ plodí mimořádné ovoce s pozoruhodnými účinky, které obsahuje třikrát tolik vitaminu C než pomeranč, dvakrát tolik vápníku než mléko a podle nových studií dokáže účinně bojovat proti diabetu 2. typu. Jaké jsou účinky a využití baobabu?

Pokračovat ve čtení

co obsahují semínka chia

Chia - doping aztéckých běžců

Tato drobná semínka bývala nepostradatelnou součástí jídelníčku starých Aztéků. V jejich očích měla dokonce takovou cenu, že sloužila i jako platidlo. Není se čemu divit: semínka chia mají skutečně obdivuhodné vlastnosti.

Pokračovat ve čtení

Evropský kongres anti-agingu Berlín

Kongres se zaměří na trh estetické medicíny Střední Evropy a poskytne vysoce kvalitní vědeckou studijní platformu pro lékaře v oblasti anti-agingu.

Pokračovat ve čtení

Migréna jako závažné onemocnění

Říkáte si, že občasná migréna je přece úplně normální? Omyl! Nejde jen o bolest hlavy. Migréna je závažné onemocnění, které může způsobit poškození mozku.

Pokračovat ve čtení

NYCE 1140x100 2