Soutěž o 2 těhotenské boxy: healthandbeauty.cz

SOUTĚŽ O 2 TĚHOTENSKÉ BOXY

Stejně jako je v těhotenství důležitá zdravá strava, je vhodné využívat i doplňky stravy. Vyhrajte jeden z těhotenských boxů Pure Encapsulations®.

těhotenský boxPečovat nejen o sebe, ale i o své miminko nyní můžete pomocí těhotenského boxu značky Pure Encapsulations® , který obsahuje jednak všechny těhotenské vitamíny - vyvážený komplex vitálních látek, který byl vyvinut podle nejmodernějších vědeckých poznatků, a také těhotenskou DHA, která podporuje v těhotenství a v době kojení vývoje dítěte, např. zlepšuje vývoj jemné motoriky.

Co pro to musíte udělat? Stačí správně odpovědět na otázku, a budete-li mít štěstí, jeden ze dvou Těhotenských boxů v hodnotě 2 990 Kč, který obsahuje: 1 x těhotenské vitamíny - 60 kapslí a 1 x těhotenskou DHA - 60 kapslí, může být váš!

Otázka: Jaký je doporučený denní příjem u produktu Těhotenská DHA?
Své odpovědi včetně kontaktních údajů (adresa, email, telefon) posílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište: SOUTĚŽ O TĚHOTENSKÝ BOX.

Vyhrává 25. a 50. správná odpověď.

Soutěž probíhá do 30. 9. 2015.

www.purecaps.cz

Výherci soutěže o těhotenský box:

Petra Brázdová, Lukov

Bohuslava Valová, Horní Bečva

Gratulujeme!

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat