Soutěž o balíčky pro sportovce Alpa Sport Star

Soutěž o balíčky pro sportovce Alpa Sport Star

SOUTĚŽ O BALÍČKY PRO SPORTOVCE ALPA SPORT STAR

Ve spolupráci se značkou ALPA jsme pro Vás připravili soutěž o 6 balíčků Sport Star (balíček obsahuje hřejivou emulzi Start a chladivou emulzi Relax).

soutez alpa sport starAlpa Sport Star  je nová edice přípravků  pro všechny, kdo jsou rádi v pohybu. Speciální emulze z řady Alpa Sport Star připraví tělo na  fyzickou zátěž a stejně dobře zafungují také po ní. A je úplně jedno, jestli jste sportovec nebo se hýbete jen pro radost. Hlavní je správně nastartovat a nepodceňovat relaxaci.   

 ALPA Sport Star hřejivá emulze START

prokrví a zahřeje svaly a tím je připraví na vyšší zátěž. Zázvorový extrakt a kafr prokrví svaly a prohřejí svaly, tak aby zvládly námahu bez přetížení. Alpa emulze výborně zafunguje také  na zatuhlé svalstvo, které uvolní a zbaví bolesti. Obsažený kreatin urychluje  regeneraci pohybového aparátu  a tak zlepšuje fyzickou kondici. Neváhejte ji použít i když vás čeká třeba fyzická práce nebo se cítíte jako rozlámaní.

ALPA Sport Star chladivá emulze RELAX uvolní svaly po námaze

Emulzní masáž dopřeje svalům uvolnění a relax po sportu nebo fyzické námaze. Mentol a silice ze sibiřské jedle uvolňují svaly, obnovují  rovnováhu a podporují  jejich regeneraci. Přípravek odstraňuje svalové napětí a s ním spojené bolesti. Mentol postižená místa příjemně zchladí a kreatin pomůže dostat se zpět do kondice.

www.alpa.cz

Soutěžní otázka: Alpa Francovka letos slaví:

  1.  90 let
  2. 100 let
  3. 105 let

Odpověď hledejte na www.alpa.cz nebo ve vyhledávačích.

Své odpovědi zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte ALPA. Vyhrává každá 20., 40., 60., 80. a 120., 140. odpověď.

Soutěž trvá do 30. dubna 2018. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat