pigmentové skvrny po těhotenství

JAK NA PIGMENTOVÉ SKVRNY PO TĚHOTENSTVÍ

Existují různé druhy pigmentových skvrn. Vrozené, což jsou především znaménka, a získané, mezi které patří například ty od slunění, stařecké pigmentace či melasmata.

Pokračovat ve čtení

nejlepší balzámy na rty

NEJLEPŠÍ BALZÁMY PRO VAŠE RTY

Aby byly rty v každé situaci dokonalé, je potřeba se o ně dobře starat a chránit je, i když zrovna není ideální počasí. Vybrali jsme pro vás 4 balzámy, které se dají používat celoročně a poskytnou maximální ochranu.

Pokračovat ve čtení

jak redukovat póry

6 SNADNÝCH KROKŮ JAK REDUKOVAT PÓRY

Zvětšené póry na vaší pleti mohou nejen kazit jinak upravený vzhled, ale bývají také často známkou stárnutí či špatné péče. Bohužel i na nejčistší kůži se mohou póry ucpávat. Přestože nelze fyzicky měnit jejich velikost, můžete zajistit, aby jich bylo co nejméně. Jak na to?

Pokračovat ve čtení

yes visage

SKUTEČNÁ REVOLUCE V ŘEŠENÍ ESTETICKÝCH PROBLÉMŮ

Trápí vás nevzhledné vrásky, máte problém s povadlými očními víčky a vašemu partnerovi vadí, že občas v noci chrápete? To vše už dnes dokáže vyřešit jen jeden jediný přístroj.

Pokračovat ve čtení

jak na trendy obočí

TRENDY OBOČÍ - JAK HO DOCÍLIT?

Jen málokde ve světě už dnes uvidíte ženy s vytrhaným a dokresleným obočím. Nosí se přirozený tvar, jenž se jen mírně poupraví. Podporuje se hustota chloupků a jemně vyklenutý oblouk. Jaké máte možnosti úpravy?

Pokračovat ve čtení

lipplus booster

PLNÉ RTY ZA PÁR MINUT

Snad každá žena sní o přirozeně velkých a plných rtech. Pokud vás příroda neobdařila, není nutné hned myslet na injekce a bolestivé zákroky.

Pokračovat ve čtení

jak na ploché břicho

PLOCHÉ BŘICHO - 12 TOP ZÁKROKŮ

Pevné a ploché břicho je snem mnoha žen. Dopracovat se k němu ale stojí dost námahy. Jste-li ve fázi, že vám cvičení ani zdravá strava nepomáhají, zkuste se obrátit na profesionály. Nabízíme dvanáct metod, které vás určitě nezklamou.

Pokračovat ve čtení

dokonalý zadeček

KRÁSNÁ I ZEZADU - GLUTEOPLASTIKA

Kdo by nechtěl mít sexy zadeček, který v každém oblečení i bez něj vypadá dokonale? To se bohužel poštěstí jen málokomu z nás. Nic ale není ztraceno. Představujeme vám metody, jak si ke krásnému pozadí dopomoci. Jaké jsou jejich klady a zápory?

Pokračovat ve čtení

opalování last minute

OPALOVÁNÍ LAST MINUTE

Podcenili jste přípravu na léto a bojíte se, abyste se hned po deseti minutách na sluníčku nespálili? Máme pro vás několik zajímavých vychytávek, které vám pomohou pokožku nejen ochránit, ale zajistí, že bude vypadat i dokonale.

Pokračovat ve čtení

jak se léčí hyperpigmentace

JAK SE LÉČÍ HYPERPIGMENTACE

Existuje několik pigmentů, které jsou odpovědné za barvu pleti. za hlavní se považuje melanin, který barví pokožku do různých odstínů v závislosti na hloubce, ve které se nachází. trápí vás pigmentace a nevíte, jak se jí zbavit? Poradíme vám.

Pokračovat ve čtení

proměny pleti v průběhu let

PROMĚNY PLETI V PRŮBĚHU LET

S přibývajícím věkem naše tělo stárne a mění se. Každé sice jiným tempem v závislosti na mnoha faktorech, ale jde o nevyhnutelný proces. Pokud však budete o svou pleť správně pečovat, budete krásná v každém věku. 

Pokračovat ve čtení

dokonalá proměna

DOKONALÝ VZHLED

Na proměnu jsme si vybraly studentku, slečnu Janu, která má mastnou a problematickou pleť, kterou bylo třeba nejenom vyčistit, ale i hydratovat.

Pokračovat ve čtení

blefaroplastika

MÝTY A FAKTA - OPERACE OČNÍCH VÍČEK

Absolutním hitem mezi zákroky estetické chirurgie je už několik let korekce očních víček. Jak u mužů, tak i u žen tvoří až 30 % všech zákroků. Opravdu vás zbaví vrásek okolo očí? A můžete ji podstoupit, pokud nosíte kontaktní čočky? Zjistili jsme, jak je to doopravdy.

Pokračovat ve čtení

PROMĚNA - SNÍŽENÍ VÁHY O 8 KG ZA 4 MĚSÍCE

„Jako u každého začátku či výzvy, i tady byl pro mě osobně největší problém začít. Pravidelně 3–4x týdně chodit cvičit k trenérce, brzo ráno vstávat, 5x–6x denně pravidelně, zdravě a vyváženě jíst a večer, po celodenním pracovním koloběhu jít znovu cvičit, tentokrát na kardio pohyb do fitness centra – tohle vyžadovalo kus sebezapření i odhodlání.“

Pokračovat ve čtení

nepovedené estetické zákroky

NEPOVEDENÉ ESTETICKÉ ZÁKROKY

V posledních letech podstupuje estetické zákroky stále vyšší procento žen i mužů. A protože ruku v ruce s poptávkou stoupá i nabídka, není se co divit, že vzniká také řada pracovišť, která často nedosahují potřebné odborné úrovně. Na co si dát pozor, aby se vám sen o kráse neproměnil v noční můru?

Pokračovat ve čtení

ROVNÁTKA UŽ NEMUSÍ BÝT PROBLÉM

V dnešní době existuje mnoho druhů rovnátek, které Vám dopomohou k okouzlujícímu úsměvu. jen rovnátka Invisalign jsou ale diskrétní, nabídnou ten největší komfort a dodají sebedůvěru po celou dobu léčby.

Pokračovat ve čtení

PRVNÍ CHVÍLE PO ZÁKROKU - KOLIK ČASU POTŘEBUJETE NA ZOTAVENÍ?

Chystáte se podstoupit dermatologické ošetření, o kterém jste slyšeli, že vám už za hodinu vykouzlí nádhernou pleť? Tak pozor! Realita může být úplně jiná.

Pokračovat ve čtení

jak na dokonalou čistou pleť

DOKONALE ČISTÁ PLEŤ

Je to tak. I ve 21. století stále ještě mnoho žen podceňuje čištění pleti. Přitom právě odstranění make-upu, nečistot a mastnoty z naší pleti výrazně pomáhá udržet ji déle mladou, krásnou a svěží. Vyzkoušeli jsme za vás různé způsoby, jak na to. Jaká technika se nám nejlépe osvědčila?

Pokračovat ve čtení

bohdan pomahač plastický chirurg

ROZHOVOR - BOHDAN POMAHAČ

Nejen neustálé vzdělávání se a obrovské pracovní nasazení stojí za úspěchy jednoho z našich nejlepších plastických chirurgů MUDr. Bohdana Pomahače. Jeho revoluční metody v rekonstrukční plastické chirurgii zná téměř celý svět. Jak se ale staví ke každodenní kosmetické chirurgii a jak se dívá na některé české nešvary?

Pokračovat ve čtení

Trichologické vyšetření

TRICHOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ

Jen naprosté minimum lidí je spokojeno se stavem svých vlasů. Pokud mezi ty šťastné nepatříte, pak vám může pomoci trichologické vyšetření. Ovšem pozor! Nepleťte si to s vlasovou diagnostikou. 
Ta možná zjistí, jaký typ vlasů máte a jaká barva je pro vás vhodná, s plešatostí ani padáním vlasů vám ale nepomůže.

Pokračovat ve čtení

Krásný úsměv už za jednu hodinu

KRÁSNÝ ÚSMĚV UŽ ZA JEDNU HODINU

Máte před sebou důležitou schůzku, čeká vás pohovor v nové práci nebo si prostě jen potřebujete zvýšit sebevědomí? stomatologové dnes dokážou z nevábného či dokonce odpudivého chrupu vykouzlit ty nejdokonalejší zuby. A to pozor – třeba už za hodinu!

Pokračovat ve čtení

Modelace brady

BRADA - JAK NA JEJÍ MODELACI

Velikost a forma brady je u každého dána geneticky. Postupem času ale může docházet k tomu, že v této oblasti začne ubývat či ochabovat měkká tkáň a kostěný podklad a brada se může začít měnit. Nejste-li proto se svou bradou spokojeni, poradíme vám, jak si ji snadno nechat upravit (i jak se zbavit druhé brady).

Pokračovat ve čtení

úpravy nosu

NEBOJTE SE UPRAVIT SI NOS

Nos patří bezesporu mezi dominanty obličeje a každá jeho nedokonalost 
je viditelná na první pohled. Je ale zbytečné trápit se, pokud s ním nejste v jakémkoli ohledu spokojeni. Dnes už ho lze vytvarovat tak, aby co nejvíce odpovídal vašemu ideálu krásy. Jaké existují možnosti?

Pokračovat ve čtení

Revoluční krémy

PATENTY MLÁDÍ A KRÁSY

Aktivovat v pleti gen krásy nebo skutečně zpomalit stárnutí? To vše už je dnes možné! A to díky komplexům látek, které si nechaly patentovat známé kosmetické firmy. Představujeme vám ty opravdu revoluční.

Pokračovat ve čtení

Vyhrajte boj s  celulitidou

Dlouhá léta se věřilo, že celulitida nebo také „pomerančová kůže“ se objevuje v souvislosti s nadváhou. Dnes už je jasné, že jí trpí téměř všechny ženy bez rozdílu věku či tělesné hmotnosti. Vyhrát s ní boj ale není jednoduché. Znamená to radikální změnu životního stylu. Jste na to připraveni? Mít znovu krásné tělo za to přece stojí.

Pokračovat ve čtení

Tipy jak na dokonalé křivky

Dokonalé křivky

Podle posledních průzkumů je se svým tělem nespokojeno více než 60 % lidí. Z toho ženy snad v každém věku, liší se akorát partie, které by chtěly změnit. Není proto překvapením, že hubnutí patří mezi nejprobíranější témata. Přesto kolem nás nechodí samí dokonalí lidé. Důvod? Zázračný způsob hubnutí totiž neexistuje! 

Pokračovat ve čtení

Jak se zbavit modřin

Jak se zbavit modřin

Ve většině případů je vznik modřiny naprosto neškodným jevem a není třeba se bá. Z estetického hlediska nám ovšem modřina způsobuje nemalé problémy. Jak ji můžeme rychle a efektivně odstranit? Jak se zbavit modřin?

Pokračovat ve čtení

Omlazení intimních partií

Omlazení intimních partií - vaginy

Mnoha ženám stále přijde trapné, že by se mohly se svými intimními partiemi svěřit do rukou odborníka. Přitom není proč se stydět!

Pokračovat ve čtení

jizvy po akné

NOČNÍ MŮRA: JIZVY PO AKNÉ

Zánětlivý pupínek občas nemine nikoho z nás. Jak se však objeví,  tak také bez následků obvykle rychle zmizí. Těžší forma akné však může zanechat spoušť v podobě nevzhledných hrbolků, červených fleků či jizviček. Co s nimi? Jen silná vrstva make-upu vám nepomůže.

Pokračovat ve čtení

stimulátory pleti

STIMULÁTORY PLETI

Abychom měli pleť stále krásně pevnou a pružnou, je potřeba jí dodávat látky, které dokážou v těle stimulovat kolagen a elastin. Tyto bílkoviny zajišťují potřebné napětí v pokožce, její hydrataci, elasticitu a svěžest. O jaké tři důležité látky jde?

Pokračovat ve čtení

aktivní uhlí v kosmetice

VSAĎTE NA UHLÍ

Bioaktivní uhlí se tradičně využívá ve farmacii jako první pomoc při střevních potížích. Jen málo se ale zatím ví, že se výborně hodí i na pleť. Proč ho vyzkoušet?

Pokračovat ve čtení

kosmetické polštářky pod oči

NEJLEPŠÍ KOSMETICKÉ POLŠTÁŘKY PRO VAŠE OČI

Pokud chcete skutečně pečovat o své oční okolí, a předejít tak rychlému stárnutí v této oblasti, dopřejte si jednou za čas jednorázové oční polštářky. Intenzivně hydratují, redukují otoky a jemné linky.

Pokračovat ve čtení

liposukce rizika

RIZIKA LIPOSUKCE - NA CO SI DÁT POZOR?

Patří mezi nejvyhledávanější zákroky v oblasti plastické chirurgie. Dokáže rychle zbavit přebytečného tuku, pomáhá vymodelovat postavu, a navíc je už v mnoha případech bezbolestná a bez nutnosti dlouhé rekonvalescence. Podobně jako další zákroky s sebou ale nese určitá rizika. Jaká to jsou?

Pokračovat ve čtení

pokožka bez chloupků

POKOŽKA BEZ CHLOUPKŮ

Přání současných žen zní jasně: odstraňování chloupků musí být rychlé, důkladné, účinné a ideálně také bezbolestné a šetrné k pokožce. Představujeme vám osm metod, které se tomuto ideálu přibližují. Vyberte si pro sebe tu nejvhodnější.

Pokračovat ve čtení

ploché břicho už za jeden den

PLOCHÉ BŘICHO UŽ ZA 1 DEN

U pacientky byla po porodech povolená kůže břicha s jemným převisem, měla jizvy po dvou císařských řezech a po operaci slepého střeva, rozestup břišních svalů 2–3 cm a malou pupeční kýlu. Provedli jsme proto kompletní abdominoplastiku. Vedli jsme řez opět v podbřišku mezi kyčelními kostmi tak, aby ji mohlo zakrývat spodní prádlo.

Pokračovat ve čtení

dodejte rtům objem

DODEJTE RTŮM OBJEM

Pro smyslnější rty už nemusíte běžet na kliniku estetické medicíny. Se správným přípravkem je dokážete vykouzlit i samy.

Pokračovat ve čtení

MÝCH TOP 17

Milena Žampová, vydavatelka: "Ženy se mě často ptají, jaká ošetření podstupuji a jaké produkty používám. Milé dámy, představuji vám svůj výběr toho NEJLEPŠÍHO, co vás nikdy nezklame. A připisuji i několik dobrých rad, které stojí za to vést v patrnosti."

Pokračovat ve čtení

jak pečovat o pleť doma

JAK PEČOVAT O PLEŤ DOMA

Stejně kvalitní péči, jakou si dopřáváte v salonu, si nyní můžete dopřát i doma. Jak je to možné? na trhu existují profesionální přístroje, které mají svou verzi i pro domácí využití. Liší se většinou pouze v parametrech, nikoli v účinku. Ideální je proto zajít na první návštěvu do salonu, a pak už je to jen na vás.

Pokračovat ve čtení

jak vylepšit rysy vašeho obličeje

4 METODY, JAK VYLEPŠIT RYSY VAŠEHO OBLIČEJE

Toužíte po výrazně štíhlejší obličejové struktuře, vylepšení rysů tváře a nápadnějších konturách čelisti? Tyto čtyři metody vám k tomu pomohou. Jsou rychlé, bezpečné a nezanechávají jizvy.

Pokračovat ve čtení

tvář bez vrásek

TVÁŘ BEZ VRÁSEK

Čeká vás svatba, důležitý firemní večírek či jiná významná událost, na které chcete vypadat opravdu dobře? Pak nemusíte hned panikařit, že se nestíháte objednat na kliniku estetické medicíny. Vyzkoušejte tyto produkty a sami uvidíte výsledek.

Pokračovat ve čtení

JAK NA VNITŘNÍ STEHNA

Podobně jako paže i vnitřní stehna jsou partie, které se cvičením tvarují velmi dlouho. Vybrali jsme pro vás proto neinvazivní ošetření s viditelným efektem, která pomohou v kombinaci zredukovat tuk i vypnout pokožku postiženou ztrátou tonusu.

Pokračovat ve čtení

PROČ SE VLASY MASTÍ? SEBOROICKÁ DERMATITIDA

Mluvíme-li o mastných vlasech, ve většině případů máme na mysli seboreu – poruchu vlasové pokožky, která má nepříznivé důsledky pro naše vlasy. Padají, jsou špinavé, těžké, mastné a nehezké na pohled i na dotek. Jak se jí bránit?

Pokračovat ve čtení

dokonalý make-up vystouplé oči

DOKONALÝ MAKE-UP - VYSTOUPLÉ OČI

Vystouplé oči vypadají na první pohled, jako by vylézaly z důlků. Abyste docílili jejich optického upozadění, použijte na víčko tmavý oční stín.

Pokračovat ve čtení

mana alternativa jídla

SNÍŽENÍ VÁHY O 10KG ZA 7 TÝDNŮ

Lucie se snažila zhubnout pomocí MANY. MANA je plnohodnotná alternativa jídla. Obsahuje vše, co lidské tělo potřebuje – bílkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu, vitaminy, minerály, antioxidanty a stopové prvky. Naopak v ní nenajdete toxiny, těžké kovy nebo rakovinotvorné látky.

Pokračovat ve čtení

jak se správně nalíčit - zapadlý pohled

DOKONALÝ MAKE-UP - ZAPADLÉ OČI

Hluboko posazené oči působí většinou unaveněji a smutněji než jiné. Je pro ně proto vhodné je správným nalíčením opticky zvětšit a prozářit. Základem jsou světlé oční stíny.

Pokračovat ve čtení

hubnutí bez skalpelu

HUBNUTÍ BEZ SKALPELU

Co bylo ještě donedávna snem, je nyní skutečností. Už se nemusíte trápit povislým bříškem, větším zadečkem či širšími boky. Jsou tu neinvazivní metody hubnutí. Poradíme vám, jak se rychle a bezbolestně zbavit tuku v problematických partiích, aniž byste museli jít „pod nůž“.

Pokračovat ve čtení

Jak se správně nalíčit, když máte oči daleko od sebe

DOKONALÝ MAKE-UP - OČI DALEKO OD SEBE

Pro oči posazené daleko od sebe je velmi důležité správné stínování. Obvykle jim sluší tmavá i ve vnitřní části, což je ale potřeba nacvičit. Snažíme se je přiblížit zejména tak, že tmavý stín aplikujeme do vnitřního koutku a nebojíme se ani linky po celé délce víčka.

Pokračovat ve čtení

Omlazení pleti - RecoSMA

OMLAZENÍ PLETI - RECOSMA

V současné době se k omlazení pleti používá velké množství technologií. Jsou to různé mechanické a chemické peelingy, ablační a neablační lasery, ultrazvuk a další. Na trh nyní přichází nový přístroj, který jako jediný dosahuje až do hloubky 6 mm, kde aktivuje kolagen. A co víc, umožňuje vyřešit řadu dalších nedostatků pleti.

Pokračovat ve čtení

Nevstřebatelné materiály - výplně

NEVSTŘEBATELNÉ MATERIÁLY

Jsou nevstřebatelné, tudíž dlouhodobě účinné, a nemusí se za ně utrácet tolik peněz jako za vstřebatelné materiály. To jsou nejčastější argumenty klientů, kteří si je chtějí dát aplikovat. Jsou ale opravdu bezpečné? Zeptali jsme se na názor několika vybraných lékařů.

Pokračovat ve čtení

Biostimulační technologie nové generace

BIOSTIMULAČNÍ TECHNOLOGIE NOVÉ GENERACE

Díky pokročilému výzkumu LPG® jsou nyní na trhu přístroje, které vám neinvazivně a efektivně pomohou vyřešit nedostatky vašeho těla. unikátní buněčnou LPG mechano-stimulaci úspěšně používají špičková estetická centra i kliniky. vyzkoušejte je i vy.

Pokračovat ve čtení

modelace prsou pomocí vnitřní podprsenky

MODELACE PRSOU POMOCÍ "VNITŘNÍ PODPRSENKY"

Podle Americké společnosti plastických chirurgů (ASPS) popularita modelace prsou roste. Od roku 2000 se podle statistik zvýšila o celých 70 % a oproti běžnému vkládání prsních implantátů se počet těchto zákroků zdvojnásobil. V současné době přichází nová, kontroverzní metoda. V čem spočívá?

Pokračovat ve čtení

Yes VIP řídké vlasy

Problém s řídkými vlasy

Řídnoucí a padající vlasy dnes trápí mnoho žen, které tento problém často řeší pomocí paruky. Tu ale nelze mít za všech okolností. Proto Představujeme novou metodu, která může pomoci.

Pokračovat ve čtení

Hlemýždí kosmetika

Hlemýždí kosmetika

Šnečí sliz. Zní to odporně? Možná. Ale látka, kterou dokáží vyprodukovat jen hlemýždi, má tak výjimečné účinky na pleť, že se vyplatí překonat předsudky.

Pokračovat ve čtení

10 způsobů, jak mít dokonalé rty

Přirozeným stárnutím ztrácejí rty svou plnost, jsou povadlé a ztenčují se. Vrásky kolem rtů se prohlubují a dochází k poklesu koutků. Jak tyto problémy vyřešit?

Pokračovat ve čtení

Krásné rty

Možná to také znáte. Ráno stojíte před zrcadlem a pomocí přípravků se snažíte opticky zvětšit své rty či zamaskovat jejich nerovnosti.  Co kdybyste mohla tuto proceduru vynechat, výrobky zahodit a čas věnovat něčemu jinému? 

Pokračovat ve čtení

Akné - noční můra žen po třicítce

Aknózní pleť už dávno není doménou jen teenagerů. Čím častěji se s ním potýká i řada dospělých, především tedy žen.

Pokračovat ve čtení

vypadate starsi, nez skutecne jste

VYPADÁTE STARŠÍ, NEŽ SKUTEČNĚ JSTE?

Každý si myslí, že jen linky a vrásky jsou znakem stáří. Omyl! Po pravdě řečeno, je toho mnohem víc. Některé věci nejsou na první pohled patrné, jiné jsou tak trochu zastřeny tajemstvím. Chcete vědět, co způsobuje, že vypadáte starší? Odpovědi jsou přímo tady.

Pokračovat ve čtení

kofein zabraňuje poškození kůže způsobené vystavením uv záření

NADOPUJTE PLEŤ KOFEINEM

Jde o nejpopulárnější psychoaktivní látku na světě. Na rozdíl od ostatních legální. je využívána především pro své povzbuzující a posilující účinky, ale umí toho mnohem víc. Proč si ji dopřát i v krému?

Pokračovat ve čtení

pH jako ochranný štít pokožky

PH JAKO OCHRANNÝ ŠTÍT POKOŽKY

Hodnota pH udává poměr mezi kyselinami a zásadami v tekutých roztocích. Vyjadřujeme jí, zda vodný roztok reaguje kysele (acidně), či naopak zásaditě (alkalicky), a to s rozsahem hodnot od 0 do 14. Neutrální voda má pH při standardních podmínkách 7. U kyselin je pH menší než 7 – čím menší číslo, tím „silnější“ kyselina; naopak zásady mají pH větší než 7, čím větší číslo, tím „silnější“ zásada.

Pokračovat ve čtení

neviditelná rovnátka

VÁŠ DOKONALÝ ÚSMĚV

Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život. Privátní ordinace Ortovize MUDr. Tomáše Hanzelky, PhD. v centru Prahy poskytuje moderní ortodontickou léčbu a poradenství pro děti i dospělé.

Pokračovat ve čtení

nové trendy v konturování

VYZKOUŠEJTE NOVÉ TRENDY KONTUROVÁNÍ

To, že se dá pomocí tmavých a světlých barev opticky zúžit nebo vymodelovat tvář, se ví už poměrně dlouho. Zapomeňte teď na vše, co víte o contouringu, jsou tu nové metody – baking a strobing.

Pokračovat ve čtení

mezoterapie

MEZOTERAPIE

Účinné látky obsažené v krémech zatím v mnoha případech nedokážou překonat vrchní epidermální bariéru kůže. I to je důvod, proč stále více žen přichází na chuť mezoterapii. Co všechno umí?

Pokračovat ve čtení

di angelo lift eye cream

VRÁSKY MIZÍ DO 3 MINUT

Řešení vrásek a váčků pod očima bylo ještě donedávna živnou půdou převážně pro estetickou chirurgii. V kosmetice se na výsledky muselo čekat týdny, ne-li měsíce. To se však mění. Revoluční složení krému No1 Lift dokáže vyhladit vrásky během pár minut.

Pokračovat ve čtení

zpomalte stárnutí vlasů

ZPOMALTE STÁRNUTÍ VAŠICH VLASŮ

Podobně jako pleť se i vlasy s věkem mění. Jde o přirozený proces, který ovlivňujeme tím, jak o ně pečujeme. Co dělat, aby byly dlouho zdravé a krásné?

Pokračovat ve čtení

jak správně detoxikovat pleť

JAK SPRÁVNĚ DETOXIKOVAT PLEŤ

Ptáte se, proč detoxikovat pleť? Včasná očista pokožky vám vyřeší problém s hromaděním buněčných zbytků a prodlouží vitalitu buněk. Základem je ale včasná prevence, a to bez ohledu na typ pleti.

Pokračovat ve čtení

prodlužování jemných vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ JEMNÝCH VLASŮ? JDE TO!

Traduje se, že pokud má žena jemné, slabé či poškozené vlasy, není pro ni vhodné nechat si je prodloužit. To je ale omyl! Z několikaleté praxe víme, že to jde. Poradíme vám, jak na to.

Pokračovat ve čtení

připravte svou pleť na léto

JAK PŘIPRAVIT SVOU PLEŤ NA LÉTO

Možná vám teď připadá okamžik, kdy si obléknete plavky a vystavíte své tělo slunci, ještě na míle vzdálený. Opak je ale pravdou. Vaše tělo prodělává na jaře nejvíce změn, a pokud se jim správně nepřizpůsobíte, můžete si to po létě vyčítat. Vznik pigmentací, suchá kůže a prohlubující se vrásky na sebe nenechají dlouho čekat.

Pokračovat ve čtení

chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING

Patří k nejstarším metodám péče o pleť na pomezí estetické medicíny a kosmetiky. Proč byste ho měli podstoupit i vy?

Pokračovat ve čtení

plíseň na nohou

RYCHLÁ A ZÁKEŘNÁ PLÍSEŇ NA NOHOU

Nechodíte do sauny ani do bazénu, otevřené boty nosíte jen výjimečně. Přesto se vám na nohou objevila plíseň. Jak je to možné? Snadno! Zjistili jsme pro vás, jak se plísní vyvarovat i jak se jich rychle zbavit!

Pokračovat ve čtení

JAK NA POVISLÉ PAŽE

Přestože paže nepatří mezi výrazně problematické partie, dochází na nich vlivem stárnutí a často také po výrazném zhubnutí k poklesu kůže. Tento problém lze odstranit chirurgicky, je nutné ale počítat s drobnými jizvami. Mnohem lepší je proto zvolit neinvazivní cestu. Jaké dnes existují možnosti?

Pokračovat ve čtení

zbavte se nadměrného pocení

 ZBAVTE SE NADMĚRNÉHO POCENÍ

Pocení je sice přirozený proces, který nám v mnoha ohledech pomáhá, jenže co dělat, když je ho moc, deodoranty nepomáhají a začne nás i okolí obtěžovat?

Pokračovat ve čtení

mezoterapie syncare

SVĚŽÍ VZHLED NEMUSÍ BÝT VÝSADOU MLÁDÍ

S věkem se postupně objevují nedokonalosti, které narušují náš vzhled a tím i naše sebevědomí. Dobře vypadat znamená dobře se cítit a právě vlastní pocity jsou to nejdůležitější. Proto se péče o vzhled skutečně vyplatí.

Pokračovat ve čtení

ingredience krásy

8 INGREDIENCÍ KRÁSY

Představujeme vám ingredience, které vám pomohou zmírnit únavu, zpomalit stárnutí i rozjasnit pleť.

 

Pokračovat ve čtení

stop poškozeným vlasům

STOP POŠKOZENÝM VLASŮM

Sluníčko a mořská voda mají v létě na vlasy zničující dopad. Když k tomu přidáme ještě barvení, používání fénů a žehliček a špatnou životosprávu, zničené, lámající se vlasy s roztřepenými konečky a bez lesku jsou nevyhnutelným důsledkem. Jak tomu zabránit?

Pokračovat ve čtení

Jak pečovat o smíšenou pleť

JAK PEČOVAT O SMÍŠENOU PLEŤ

Patří k nejčastějším typům pleti. Má ji téměř každá třetí žena starší dvaceti let. Přesto spousta žen vůbec neví, jak o ni správně pečovat. Poradíme vám, jak na to.

Pokračovat ve čtení

Dokonalý make-up - oči blízko u sebe

DOKONALÝ MAKE-UP - OČI BLÍZKO U SEBE

Za správnou vzdálenost očí je považována přibližně délka jednoho oka. Jsou-li vaše oči méně vzdálené, máte je blízko u sebe. Nejvíce vám bude slušet takzvaný efekt kočičích očí, kdy stíny protáhnete trochu za vnější koutek.

Pokračovat ve čtení

Jak zabránit vypadávání vlasů

JAK ZABRÁNIT VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Nadměrné vypadávání vlasů může mít mnoho důvodů. Vše se dá dnes úspěšně řešit. Poradíme vám, jak na to - transplantace vlasů, přípravky proti vypadávání vlasů, mezoterapie, plazmaterapie, bioidentická léčba, laserový hřeben a vysvětlíme, proč vlasy padají.

Pokračovat ve čtení

Jak na strie

JAK ODSTRANIT STRIE?

Vedle celulitidy jsou jedním z nejčastějších kosmetických problémů, se kterým se potýkají především ženy. Kvůli extrémnímu přepínání svalů a náročným cvikům ale postihují dnes také muže. Jak odstranit strie?

Pokračovat ve čtení

Jak funguje botulotoxin

NOVÁ FAKTA - BOTULOTOXIN

Spousta žen ho dnes už standardně bere jako nejjednodušší možnost, jak zpomalit stárnutí. Spolu s dermálními výplněmi patří k nejrychlejším postupům, jak se zbavit vrásek. Ovšem pozor! Kvůli relativně snadné dostupnosti se jeho aplikace může stát i vaší noční můrou. Co jsme zjistili?

Pokračovat ve čtení

augumentace prsou

Jak na dokonalá prsa

Úprava prsou se u nás stala v posledních letech jednou z nejžádanějších plastických operací. Svá ňadra si podle neoficiálních zdrojů nechává ročně zvětšit či jinak upravit zhruba 4 až 5 tisíc Češek. Z toho nejčastěji na operační stůl uléhají ženy ve věkovém rozmezí 25 až 35 let.

Pokračovat ve čtení

prodlužování řas

Umělé řasy

Prodlužování řas dnes patří mezi oblíbené služby kosmetických salonů. Ne zřídka se lze ovšem setkat s tím, že řasy a lepidlo na ně použité jsou nekvalitní, většinou dovezené z Číny. Jak poznat nezávadné produkty a vyhnout se nepříjemné alergii?

Pokračovat ve čtení

Která výplň je nejlepší?

Váháte, kterou výplň si nechat aplikovat? zkuste BIOdermální výplň Medifeel, která neobsahuje retikulační činidla, je na přírodní bázi, plně kompatibilní s BIOdermálními nitěmi, navíc cenově dostupná s perfektním vizibilním účinkem.

Pokračovat ve čtení

Soumrak amalgámu pro zubní výplně

Amalgám je nejrozšířenější materiál pro zubní výplně, a také nejnebezpečnější.

Pokračovat ve čtení

omlazení rukou

Omlazení rukou snadno a efektivně

Partie, které jako první prozrazují náš věk, jsou obličej, krk a dekolt, ale také ruce. S přibývajícím věkem se na nich ztenčuje kůže a objevují se nepříjemné „stařecké skvrny“. Jak můžeme tyto problémy řešit?

Pokračovat ve čtení

NYCE 1140x100 2