DOKONALÝ MAKE-UP - VYSTOUPLÉ OČI

Vystouplé oči vypadají na první pohled, jako by vylézaly z důlků. Abyste docílili jejich optického upozadění, použijte na víčko tmavý oční stín.

jak správně líčit vystouplé oči

dokonalý make-up vystouplé oči1. Pokud máte vystouplé oči, je nutné aplikovat tmavý oční stín po celém víčku a těsně pod spodními řasami ve vnějším koutku oka. Pod obočí nezapomeňte nanést rozjasňovač.

2. Prostor kolem linie řas a vnitřního oka orámujte tmavou linkou. Použijte intenzivní černou kajalovou tužku, kterou rozestínujte očním stínem. U vystouplých očí je důležité soustředit intenzivní tmavou barvu co nejvíce k oku. To zajistí optické stáhnutí oka do očnice.

3. Na závěr nezapomeňte zvýraznit oči řasenkou. Obočí upravte do požadovaného tvaru a zafixujte.

  • Zelené oči nejvíce vyniknou ve fialových a bordó odstínech. Aplikujte je ale pouze v matné variantě. U vystouplých očí se nedoporučují perleťové a lesklé oční stíny.
  • produkty líčeníAbyste zamezili slévání produktů do vrásek v okolí očí, použijte concealer, který lehce zafixujte transparentním pudrem.
  • Nebojte se pořádně zvýraznit řasy řasenkou. je možné využít i aplikaci umělých řas.

Náš tip:
1. MUD DESIGNORY 800 – speciálně střižený štětec pro stínování očních stínů, 832 Kč, Make-Up Institue Prague
2. L’Oréal Paris, řasenka False Lash Superstar, 400 Kč, v drogeriích a parfumeriích
3. MUD DESIGNORY, paleta očních stínů, 2 064 Kč, Make-Up Institute Prague    

„Tmavý oční stín na horním víčku vytáhneme při venkovní straně koutku oka až k obočí. Vnitřní koutek oka nelíčíme.“

„Modelka má ráda perleťové oční stíny, které jsou pro její typ očí ale naprosto nevhodné. Trápí ji kruhy pod očima, které neumí správně zamaskovat. Aby je neutralizovala, měla by používat lososově zbarvený concealer.“

Make-Up  Institute Prague, Korunní 52, Praha 2, tel.:  +420 777 244 944, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.makeupinstitute.cz

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: dokonalý make-up, make-up institute, jak líčit, líčení

NYCE 1140x100 2