TVÁŘ BEZ VRÁSEK

Čeká vás svatba, důležitý firemní večírek či jiná významná událost, na které chcete vypadat opravdu dobře? Pak nemusíte hned panikařit, že se nestíháte objednat na kliniku estetické medicíny. Vyzkoušejte tyto produkty a sami uvidíte výsledek.

krásnější přes noc cupronKrásnější přes noc

Možná tomu nebudete věřit, ale zbavit se jemných linek a vrásek už jde i přes noc, a to pomocí povlaku na polštář. Je impregnován oxidem měďnatým, který prokazatelně pomáhá odstranit jemné linky a vrásky a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Studie provedená na 61 jednotlivcích (30 testovalo polštář Cupron, 31 placebo) potvrdila snížení výskytu vrásek o 10 %. V nabídce je ještě maska a rukavice.

Výsledky: už do 4 týdnů

Cena: 60.00 $

www.cupronsales.com

neostrata synerg

Pokročilá a komplexní anti-aging péče

Tato inovativní dvoukroková péče o pleť SynerG System 13.0 s patentovanou technologií Aminofil™ byla vytvořena k synergickému vyplnění a vypnutí pleti a viditelnému snížení výskytu hlubokých vrásek (např. na čele), které vznikají mimikou obličeje a vystavováním pleti slunečnímu záření.

Výsledky: během měsíce

Cena: od 1 573 Kč za dárkovou sadu obou produktů

Kde: seznam míst na http://www.neostrata.cz/

 

mládí v ampulkáchMládí v ampulkách

Působí na bázi aktivních rostlinných zárodečných buněk a přírodního hexa-peptidu pro uvolnění obličejových svalů. Výsledky: celý cyklus trvá 24 dní

Cena: 9 598 Kč

Kde: www.charming4ever.com

náplasti na vrásky

 

Náplasti na vrásky

Opakované pohyby jako usmívání či mžourání způsobují mimické vrásky, které pomohou redukovat náplasti Frownies.

Výsledky: po 30 dnech užívání

Cena: od 750 Kč

Kde: www.grandkosmetik.cz

 rexaline polštářky pod oči

Polštářky pod oči

Skládají se ze 2 částí, kombinujících tzv. „Hydro-Boosting“ složku koncentrovanou v kys. hyaluronové a iontový bio-matrix. Výsledky: po 15 minutách

Cena: 1 990 Kč za balení (4x 2 masky)

Kde: v síti parfumerií Sephora

Galvanická žehlička

Pokud byste rádi odstranili vrásky a kruhy pod očima, použít můžete taky galvanickou žehličku. Rozjasní bledou a unaveně vypadající pleť, zlepší tonus pleti, zjemní nosoretní rýhy a zmírní otoky.

Cena: 9 550 Kč / Nu Skin

Kde: www.zbozi-kosmetika.cz

ampule instantly ageless

Beauty Safe

Safetox® Beauty je elektronický přístroj, který působí přímo na svaly, tam, kde se vyskytují vrásky, a vyrovnává je. Napomáhá obličeji udržet si pevnou pokožku. Stačí používat 5 minut každý den.

Cena: 1 290 Kč

Kde: www.netmedik.cz

Tip H&B

Opravdu rychle a efektivně působí na zmenšování viditelných známek stárnutí ampule Instantly Ageless™ s obsahem argirelinu. Výsledky uvidíte už za 3 minuty!

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: vrásky, eliminace vrásek, anti age

NYCE 1140x100 2