MÝCH TOP 17

Milena Žampová, vydavatelka: "Ženy se mě často ptají, jaká ošetření podstupuji a jaké produkty používám. Milé dámy, představuji vám svůj výběr toho NEJLEPŠÍHO, co vás nikdy nezklame. A připisuji i několik dobrých rad, které stojí za to vést v patrnosti."

omlazení pomocí nití1. Omlazení pomocí nití

Na povislé kontury stále nejvíce platí aplikace nití. Tomu se nic nevyrovná. Kdo už s nitěmi jednou začne, tak nikdy neskončí. Efekt je okamžitý a vydrží až rok. Průběžně se dají nitě „došívat“, takže je to nekončící omlazovací proces, nicméně stojí za to!

2. Základem je zdravá pleť

Naprostým základem je opravdu zdravá a zářící pleť. Takže 2x do roka si dopřejte mezoterapii a chemický peeling a mezi tím pravidelnou kosmetickou péči, která by měla být samozřejmostí. Jen botulotoxinem neomládnete! Pro okamžité oživení a rozjasnění pleti doporučuji Skinbooster pomocí výplní Restylane Vital.

Tyto metody již poskytuje každá větší klinika estetické medicíny.

nitě3. Nejlepší jsou nitě aktiv+

Krk, ruce a dekolt prozradí věk. Jsou to ty nejproblémovější partie, které se těžko omlazují. Vrásek v dekoltu dokážou zbavit snad jen umělá prsa, která já ale nemám. Zkoušela jsem mezoterapii, laser, peelingy, výplně. Zlepšení max o 20 %.

Jediné, co opravdu zafungovalo bleskově, byly nitě Aktiv+ (pružinky i háčky dohromady), po kterých jsem viděla zlepšení o 70 %. Nevýhodou metody je nutnost ji po zhruba roce opakovat. Metoda je mírně bolestivá, ale lékaři umí nepříjemné pocity zmírnit. Někteří z nich tvrdí, že tato metoda není efektivní, jiní dávají přednost kombinaci několika metod,
ale já jsem nadšená!

Cena: od 1 000 Kč / ks, dle počtu nití. "Já měla 4 velmi dlouhé, 10 cm."

MUDr. Blanka Vraspírová, Esteticusti, Velká Hradební 3385/9, Ústí nad Labem, www.esteticusti.eu

4. Recosma laser

Konečně laser, který se může libovolně opakovat, regeneruje pokožku (na rozdíl od jiných laserů) a slunce není problém! Po 4–5 dnech je pleť jako nová!

Tato metoda neovlivňuje teplotu pokožky, která se udržuje na stálých 36,6 °C, zevnitř i zvenčí. Je to bezbolestné a už po jednom jediném ošetření uvidíte úžasné pozitivní změny. Proměny se objevují v prvních dvou týdnech a tato pozitivní tendence se zlepšuje po dobu šesti měsíců.

Více na: www.recosma.com
Povrchový režim: 11 200 Kč obličej, 3 400 Kč víčka
Hloubkový režim: 7 600 Kč čelo, 11 000 Kč tváře

MUDr. Věra Terzijská, klinika VeraMedica, Na Příkopě 22, Praha 1, www.terzijska.cz;

Spa Beauty Center Ludmila, Pavla Švandy ze Semčic 3, Praha 5, tel.: 778 035 545

timecode rst5. Redukuje pigmentaci

Krém Timecode RST působí v různých vrstvách kůže a zajišťuje její komplexní omlazení a odstranění hyperpigmentací. Obsahuje kys. mléčnou, laktobionovou, mandlovou a retinol. Je skvělý pro ženy, které nemají rády viditelné olupování pokožky po pelingu. Používá se na noc, nejprve 1x týdně, pak 2x a poté 3x po dobu 3 měsíců. Zpočátku se pleť velmi jemně olupuje, ale to po určité době přestane a pleť se krásně rozzáří.

1 600 Kč

K dostání u lékařů, www.intermexp.com

6. Maximální výživa buněk

Každý ze čtyř produktů řady Retrouvé obsahuje unikátní, na míru sestavenou směs ingrediencí, které uspokojují potřeby živých buněk v dermu. Obnovují vitalitu pleti a propůjčují jí mladistvý jas.

Od 10 800 Kč

Ingredients, www.ingredients-store.cz

067. Na noc

Zázračným sérům jsem přestala věřit, ale sérum Precious od Anne Semonin mě překvapilo. Pleť byla odpočatá a svěží. Obsahuje oleje z růže, sezamu, třezalky a levandule. Výborně regeneruje. Nanáší se na noc, max. 4x týdně.

3 080 Kč

Salon Laboratory, www.laboratorybeauty.cz

 

8. Dokonalý očndokonalý oční krém 3labí krém

3Lab Eye Cream působí nejen na malé vrásky v očním okolí, ale odstraňuje i tmavé kruhy a otoky. Zvyšuje mikrocirkulaci očního okolí. 3LAB's patentovaný komplex Nano Claire-GY obnovuje mezibuněčné membrány.

6 290 Kč

www.fann.cz nebo ve vybraných Fann parfumeriích

 

9. Osvěžení

Institut Esthederm vyvinul buněčnou vodu Cellular Water Spray, která má stejné složení jako voda v pleti samotné. Na pokožku působí jako „živá voda“, a je tak zdrojem vitality. Aplikuji ji na pleť před nanesením krému či séra pro znásobení účinku.

590 Kč / 100 ml

Ve vybraných lékárnách nebo salonech, www.esthederm.cz

make-up dinair10. Make-up

Když spěchám, používám bio make-up Kripa Expert Touch, vyrobený z rostlinných složek, který velmi dobře kryje a navíc omezuje nežádoucí lesk.
1 090 Kč
www.kripa.cz

 

11. Nadchnul mě i make-up Dinair, který se aplikuje formou airbrush pistole Dinair® Airbrush.

Make-up ulpívá jen na povrchu pleti a vydrží až 18 hodin.
5 900 Kč zákl. set
www.airbrush-makeup.cz

 

12. Životospráva

Vždy jsem si myslela, že časté běhání a 5 porcí jídla denně jsou zárukou štíhlé linie. Nejsou. Běháním jsem si na delší dobu poškodila svaly a kvůli častému jídlu váha nešla dolů. Nutriční terapeutka Hana Lang mi naštěstí dala 2 zásadní rady. Jíst jen 3x denně, udržet si mezi jídly odstup 4–5 hodin a stravovat se podle výsledku intolerančního testu  (provádí se v Německu). Výsledkem bylo 5 kilo za 2 měsíce  bez jojo efektu a aniž bych omezila konzumaci černé čokolády nebo vína.

Test (až na 300 potravin): od 11 000 Kč
Nutriční poradenství: 2 500 Kč / 60 min.

www.hanalang.cz

13. Kundaliní jóga

Mé okolí už si zvyklo na to, že jsem věčný hledač nejen nesmrtelnosti, ale i zdrojů energie a rovnováhy. A hlavně chci výsledky ihned. Poslední dobou mě nadchla  Kundaliní jóga podle Yogi Bhajana,  která se považuje za nejúplnější jogínskou tradici kombinující meditaci, mantru, fyzické cvičení a dýchací techniky. Kundaliní jóga je rychlá, protože je to systém vytvořený pro normální lidi. Ke změnám, kterých chcete v životě dosáhnout, dojde mnohem rychleji s Kundaliní jógou podle Yogi Bhajana než prostřednictvím jiných stylů jógy. Za 40 dnů se dá  např. zbavit závislostí.

gua sha masážwww.kundalinijoga.cz

14. Gua sha masáž

Kvalitní masáž je základem mého bytí. Občas při sportu zapomenu, že se mi blíží padesátka, a ne dvacítka, a přeženu zátěž. Naštěstí existuje Gua sha masáž. "Gua" v překladu znamená pohyb jedním směrem, škrábání a "sha" znamená špatné, dohromady tedy "seškrábat všechno špatné". Používá se při ní nefritová škrabka, kterou se po dráze meridiánů vyškrabují z těla nečistoty a toxiny. V místech, kde dochází k projekci patogenních procesů v těle, se objevují výrony krve v podobě tmavých skvrn. Tak se na povrch dostává odváděný odpad.

1 000 Kč / hod
www.simimasage.eu

perfec pasta15. Minimum kalorií

Zeleninové špagety Perfect Pasta. Rychlé a zdravé jídlo s minimem kalorií (jen 8 kcal ve 100 g).

75 Kč / 200 g
www.vianaturallis.cz

 

16. Rychlejší spalování

Rejuva Sport je výrobek pro milovníky sportu. Rychle po něm hubnete. 100% rostlinná báze.

2 850 Kč / 908 g
www.goodfoodstore.cz

17. Předcházejte nemocem

Každý čtvrtrok chodím pravidelně k Ing. Haně Šimůnkové na metodu řízené a kontrolované detoxikace organismu. Nedám na ni dopustit. Cíleně totiž odstraňuje příčiny vnitřní nerovnováhy v těle a dá se díky ní předcházet vzniku nemocí.

400 Kč za sezení
www.aktip.cz

... a když jsme u toho hubnutí, výborná běhací technika pro eliminaci zranění a zvýšení vytrvalosti je popsaná na www.behbezusili.cz.

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: recosma, 3lab, esthederm, dinair, nitě, kripa, omlazení, timecode, anne semonin, perfect pasta, gua sha, hana lang, milena zampova, kundalini joga

NYCE 1140x100 2