OPALOVÁNÍ LAST MINUTE

Podcenili jste přípravu na léto a bojíte se, abyste se hned po deseti minutách na sluníčku nespálili? Máme pro vás několik zajímavých vychytávek, které vám pomohou pokožku nejen ochránit, ale zajistí, že bude vypadat i dokonale.

Pozor! Kůže by si měla na opálení zvykat postupně. Je potřeba začít nejprve s vyšším faktorem a postupně ho snižovat.

esthederm bronzantPříprava na poslední chvíli

Dovolená je za dveřmi a vaše tělo vidělo sluneční paprsky zatím jen minimálně? Pak si pořiďte vodu ve spreji UVinCellium BRONZANT od Institutu Esthederm pro obličej i tělo, která už během 7 dnů připraví pleť na opalování a posílí ji i v jeho průběhu. Zajišťuje dlouhotrvající biologickou ochranu buněk před slunečním zářením, a to bez filtrů a clon, zabraňuje stárnutí, spálení a poškození buněk. Aplikujte na obličej a tělo týden před sluněním – a večer před pobytem na slunci. Je vhodná i pro citlivou a netolerantní pleť.

inno-derma sunblock1 480 Kč / 150 ml

www.esthederm.cz a v lékárnách

 

Na slunci bez vrásek

Čím více stárneme, tím méně se nám vytváří kolagenu typu III, který je přítomen v mladších buňkách. INNO-DERMA Sunblock SPF 50+ nejenže obsahuje složku, jež stimuluje produkci tohoto kolagenu, ale díky chemickým filtrům a biopeptidu Aldenine chrání buňky proti volným radikálům a slunečnímu záření.

Seženete za 750 Kč / 60 g

www.intermedexp.com

 

 

Bez lesku a bez spálení

Máte mastnou pleť a bojíte se, že bude po nanesení sluneční ochrany ještě lesklejší?  Pomůže vám fluid Anthelios AC SPF 30 od La Roche-Posay s vysoce zmatňujícím účinkem. Pokožku chrání před buněčným poškozením, spálením i výskytem kožních reakcí.

Od 299 Kč / 50 ml

V lékárnách

Zabraňuje vysoušení pleti

Peptidy proti stárnutí a výtažky z kořene čekanky obsažené v péči Power Dose Vitamin D pomáhají stimulovat tvorbu tohoto vitaminu a zabraňují tak vysoušení pleti.

1 590 Kč / 15 ml

V parfumeriích Sephora

opalování last minute

Zdravé opalování

Jako první samoopalovací krém s SPF 50 chrání olej Marula SPF 50 Self-Tanning Oil pleť před UVA a UVB zářením, a zároveň jí poskytuje okamžité a trvalé opálení.

2 190 Kč

V parfumeriích Sephora

Urychlí zhnědnutí pokožky

Pleťový olej SOLLEA má vysoký obsah jojobového oleje a karotenu. Chrání pleť před vysycháním a podporuje hnědé zabarvení pleti. Nechte dobře vstřebat.

sisley super soin solaire care208 Kč / 20 ml

www.naturals.cz

 

Ochrana i tónování v jednom

Potřebujete-li pokožku ochránit a zároveň ji mít perfektně tónovanou, stačí vám použít jen jeden produkt, a to Super Soin Solaire Tinted Sun Care SPF 30 Youth Protector od Sisley. Tato voděodolná sluneční péče obsahuje novou formuli, která se pyšní nejmodernější kombinací dvou minerálních slunečních filtrů, jež chrání pokožku před spálením a fotostárnutím (vrásky, hnědé skvrny, dehydratace a ztráta pev­nosti). Výtažek z protěže alpské navíc zachovává integritu buněčné DNA. Vytváří rovnoměrnou pleť s optimálním pokrytím. Na výběr máte hned ze 4 přírodních odstínů, které odpovídají přirozenému tónu pleti.

3 500 Kč

V parfumeriích FAnn, Sephora

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: esthederm, sisley, opalování, inno derma, la roche posay, přípravky na opalování, power dose, marula, sollea

NYCE 1140x100 2