SKUTEČNÁ REVOLUCE V ŘEŠENÍ ESTETICKÝCH PROBLÉMŮ

Trápí vás nevzhledné vrásky, máte problém s povadlými očními víčky a vašemu partnerovi vadí, že občas v noci chrápete? To vše už dnes dokáže vyřešit jen jeden jediný přístroj.

yes visage klinikaA je toho mnoho víc. Dostalo vaše tělo během těhotenství a porodu zabrat? I s tím vám tato revoluční novinka v podobě nejmodernějšího laseru SP DYNAMIS PRO od značky FOTONA pomůže.

Jde o nejsilnější laser u nás s nejvíce platformami. Představuje to nejlepší, nejúčinnější, nejvýkonnější a zároveň nejšetrnější, co dnes na poli estetické medicíny existuje. Nemáte-li tukové prolapsy, pomůže vám vypnout povadlá oční víčka. Zatočí s akné a zbaví pokožku zarudnutí a zánětu. Poradí si i s jizvičkami po akné a po neštovicích nebo jiných zraněních. Zbaví vás také nechtěných chloupků a odstraní žilky, mateřská znaménka, jizvy, rozšířené póry, pigmentaci, strie, bradavice a plísně na kůži i nehtech. Pomůže omladit i vaše intimní partie.

UNIKÁTNÍ PATENTOVANÉ 4D OMLAZENÍ PLETI

Zcela jedinečnou patentovanou novinkou je 4D ošetření pleti s velmi výrazným liftingovým efektem. Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

„Díky možnosti ošetření z vnitřní části úst můžete zcela bez obav zajít na omlazení pleti i během letních měsíců, což dříve nebylo možné, neboť hrozilo nebezpečí pigmentace v místě ošetření. Jen své pleti namísto 4 krokového omlazení dopřejete pouze 3 krokové omlazení. Na kompletní 4D omlazení si pak můžete zajít na podzim,“ prozrazuje dermatoložka a anti-agingová specialistka Kliniky YES VISAGE MUDr. Tereza Gabryšová, která s přístrojem pracuje.

SKONCUJTE S CHRÁPÁNÍM SNADNO, RYCHLE A BEZBOLESTNĚ

„Zatímco dříve bylo odstranění chrápání bolestivé, v místě ošetření zůstávala otevřená rána, tak díky tomuto novému laseru je vše úplně jinak. Klient po ošetření může hned pít a nepociťuje bolest, maximálně může mít pocit jakoby škrábání v krku,“ vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová.

Bezesné noci jsou tak nenávratně pryč. Nový laser vám pomůže vyřešit jakýkoli problém. Objednat se můžete na konzultaci do kliniky YES VISAGE. Více na www.yesvisage.cz.

Tags: omlazení pleti, yes visage, ošetření, chrápání, přístroj

NYCE 1140x100 2