Nový patent LPG®: KOMPLEXNÍ ÚČINNOST A VIDITELNÉ VÝSLEDKY JIŽ OD 3. OŠETŘENÍ

BOJ ZA PŘIROZENOU KRÁSU OD LPG®

Během posledních let se na kosmetickém trhu objevují nabídky slibující okamžité výsledky ošetření. Klientky žádají účinná řešení a viditelné výsledky bez čekání. Současně však ženy řeší možnost vedlejších nežádoucích účinků invazivních ošetření na

jejich tělo. Estetická medicína a kosmetologie proto dnes stojí před klíčovým dilematem:nabízet agresivní invazivní ošetření s okamžitým efektem bez možnosti dlouhodobé záruky, anebo nabízet řešení, která preferují zdraví lidského těla?

Letošní premiérou již 10. generace přístroje Cellu M6® na světovém trhu se společnost LPG® France hrdě hlásí ke svým závazným korporátním hodnotám. Jako světový lídr, který bez kompromisu bojuje za přirozenou krásu.

NOVÝ PATENT CELLU M6® ALLIANCE

Technologická inovace nové řady profesionálních přístrojů Cellu M6® představuje skutečnou revoluci. Kombinace dvou samostatných motorizovaných válečků je již minulostí a po letech odborných výzkumů ji nahrazuje spojení motorizovaného válečku a klapky, dvou unikátních patentů, z nichž se zrodil úspěch společnosti LPG®. Synergické působení obou patentovaných technologií umožňuje automatizovanou mobilizaci tkání.

  • Cílené odstranění uloženého tuku
  • Přirozená obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
  • Zpevnění pokožky, vyhlazení efektu pomerančové kůže

Během jednoho ošetření se současně aktivuje lipolýza (štěpení tuků) a tvorba endogenního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové s celostním účinkem pro zeštíhlení a omlazení.

NOVÝ SENZOR ALLIANCE SKIN IDENTITY

Tuk na bříšku, bocích či stehnech, celulitida nebo povislá kůže – nyní se již nemusíte rozhodovat mezi hubnutím nebo zpevněním těla! Nové individuální ošetření „na míru klienta“ příjemnou bezbolestnou metodou endermologie® se nastavuje přesně a cíleně podle:

  • TYPU POKOŽKY
  • PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ
  • POŽADOVANÉ DÉLKY OŠETŘENÍ (OD 10 DO 40 MINUT)

Kompletní nabídka ošetření připravených na míru pro viditelné výsledky po 3 ošetřeních! 

KP Medical s.r.o.

Výhradní distributor LPG Systems pro ČR a SR

Tel.: + 420 602 771 540

Bližší informace naleznete na www.kpmedical.cz.

NYCE 1140x100 2