Jak na pleť po zimě

Jak na pleť po zimě

Pokožka je po zimě bez jasu, dehydratovaná, s potřebou doplnění živin a probuzení buněk epidermis k činnosti. A proto doporučuji: Vsaďte na péči, která vám pomůže. 

Co potřebuje pleť po zimě?


„Speciální péči, podporu a výživu. Kapsle, kde je nejvíce výživných látek, séra nezbytná pod kvalitní krém a pleťovou masku. Poté hydratovat, hydratovat a zase hydratovat. Samozřejmostí je dobře odlíčená a čistá pleť. Nezbytné jsou tzv. aktivátory, které ,probouzejí‘ pleť a způsobují účinnější průnik aktivních látek hlouběji do epidermis. Vždy používám pro klientky přirovnání: vaše pleť bude jako poušť, když ji nedáte vláhu a výživu i vnitřně. Prvně se vytvoří jemné vrásky a později ty hluboké. Musíme si uvědomit, že naše tělo tvoří až 75 % vody. Nezapomínejte na pitný režim, dostatek, spánku a je-li to možné, eliminujte stres. Naše pokožka je zrcadlem našeho postoje vůči sobě.“

 

Bestsellery


Hyaluron Sensation serum
Po dlouhé zimě vám pomůže nastartovat vaši pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovou.
975 Kč / 30 ml

Hyaluron Sensation Mask
Hydratační expresní maska s trojím efektem kyseliny hyaluronové. Tuto masku lze použít 2–3x týdně.
870 Kč / 75 ml

Peptide Relax Lift
Sérum s kmenovými buňkami s rozjasňujícím efektem mikročástic umožňuje stejný efekt, jako je např. použití botuloxinu.
975 Kč / 30 m

 

Poradna

Jak lze dehydrataci účinně předcházet?
Péčí o pleť kvalitní kosmetikou. Používat nejen krémy, ale i séra, masky. Kosmetika Phyris splňuje požadavky pro náročné potřeby současné ženy. Nezbytností je pitný režim, dostatek spánku a odpočinku. Naše pleť je zrcadlem nejen vnější péče, ale ruku v ruce s tím i vnitřní.

Proč používat právě tuto kosmetiku?
Pořiďte si výše uvedené produkty, vyzkoušejte je ,na vlastní kůži‘, a jsem si jista, že si kosmetiku zamilujete, tak jako já jsem si ji zamilovala spolu s klientkami.

Jak poznám, že mám dehydratovanou pleť?
Pleť pne, jako by nám byla menší, je více otevřená, zarudlá, šupinatí, a tím je i citlivější. Musí vyrovnávat teplotní rozdíly, zpomaluje se tvorba kožního mazu, potýkáme se s nedostatkem slunečního svitu a jíme méně vitaminů z čerstvého ovoce a zeleniny.

KONTAKT: Klinika Krásy PHYRIS, Na Zájezdu 16, Praha – Královské Vinohrady, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 724 499 124, www.phyris.cz
Příjem objednávek a konzultace na tel.: 605 002 181

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

 

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat