NEJLEPŠÍ MULTIFUNKČNÍ OLEJE

Suché multifunkční oleje se v posledním roce staly bestsellerem. Důvod je jednoduchý. nejen že s nimi můžete zkrášlit a provonět své tělo, ale ošetřují i suché vlasy. A co víc, můžete je přidat i do svého oblíbeného krému.

guinot huile mirificGuinot - Huile Mirific

Díky obsahu blahodárných rostlinných olejů z mučenky, bergamotu či květů stromu ylang--ylang a jejich vitaminů zanechává tento suchý olej pokožku i vlasy dokonale vyživené.

Cena: 1 320 Kč / 100 ml

Názor redakce: „Propůjčuje pokožce při­rozený saténový vzhled. Lze ho jednoduše nanést pod krém či make-up.“

Tip: Lze použít pro posílení nehtů.

matis paris huile seche dry oil

Matis Paris - Huile Sèche Dry Oil

Suchý olej  obsahuje celkem 8 aktivních olejů, mimo jiné např. z granátového jablka, maruly či meruňkových jader, a pomáhá vyživit a zjemnit pokožku obličeje i vlasů.

Cena: 1 899 Kč / 100 ml

Názor redakce: „Je ideální v chladném počasí, kdy je pokožka vysušená, ale i v létě jako regenerace po opalování či kontaktu s chlórem.“

Tip: Výborně regeneruje.

 

nuxe huile prodigieuseNuxe - Huile Prodigieuse

Tento suchý regenerační olej je složen ze šesti vzácných olejů, mimo jiné třeba třezalkového nebo ze sladké mandle, a jeho ingredience jsou z 98 % přírodního původu.  

Cena: 615 Kč / 100 ml

Názor redakce: „Už po několika použitích vidíte výraznou změnu struktury pleti i vlasů. Jsou krásně zregenerované. Má návykovou vůni.“

Tip: Vlasům zajišťuje maximální lesk.

 

thalac huile sublimeThalac - Huile Sublime

Luxusní pěsticí olej, který vyživuje, restrukturalizuje a chrání pokožku a dodává jí novou zářivost.  Jeho jemně provoněná, lehká a hedvábná textura je suchá na dotek.

Cena: 995 Kč / 100 ml

argand´or cosmetic argan oil

 

Názor redakce: „Velmi rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty na kůži ani ve vlasech. Pleť je na dotek jemná a vlasy pružné.“

Tip: Chrání pokožku před nadměrným vysušováním.

Argand´Or - Cosmetic Argan Oil

Ručně lisovaný arganový olej z biosférické rezervace Arganeraie v Maroku je bohatý na vitamin E a antioxidanty. Předchází stárnutí pleti a dodává pokožce vlhkost.

Cena: 623 Kč / 100 ml

Názor redakce: „Kromě toho, že působí hydratačně a udržuje pokožku napnutou, také prokazatelně pomáhá se šupinatou kůží.“

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

 

 

Tip: Vhodná pro miminka a děti.

Tags: thalac, nuxe, olej nuxe, guinot, multifunkční oleje, argandor

NYCE 1140x100 2