HYDRA 24+ NOVÝ POCIT Z HYDRATACE

Prevence dehydratace je skvělá věc, ale nová HYDRA 24+ předchází projevům stárnutí a poskytuje super ochranu před znečištěným prostředím!

Payot je francouzská kosmetická značka s téměř 90 letou tradicí. Kombinupayot hydra 24+je smyslové = senzorické působení s high – tech technologiemi a odborným profesionálním přístupem k péči o pokožku obličeje a těla. Založila ji jedna z prvních žen – lékařek Dr. Nadia Gregoria PAYOT, která od samých počátků kolem roku 1920 propojovala estetiku s medicínou.

Payot charakterizuje:

  • EFEKTIVITA: vyzkoušené účinky, patentované novinky
  • DŮVĚRA: bezpečnost produktů, jistota výsledků
  • SMYSLOVOST: atraktivní přípravky, potěšení pro smysly
  • ODVAHA: barvy, vizuály, zaujetí, web, obaly

Hydra 24+ nový pocit z hydratace

Prevence dehydratace je skvělá věc, ale nová Hydra 24+ předchází projevům stárnutí a poskytuje super ochranu před znečištěným prostředím! To vše se stále stejným jedinečným poznávacím znakem Payot – dermosenzorialitou.

Payot se s touto novou řadou péče o pleť posouvá o krok dál: spojení vědeckých znalostí se silou ovoce plného vody, to vše ve velmi sofistikovaných texturách.

payot hydra 24+

 

Více než hydratace: mládí a ochrana. Profesionální renomé laboratoří Payot přinášejí ovoce v podobě HYDRA 24+ a nabízejí nový způsob ošetření dehydrované pleti. Řada pěti výrobků Hydra 24+ je speciálně navržená pro ženy, které hledají prevenci dehydratace. Nabízí širokou paletu překvapujících textur a pocitů: gelovou svěžest a krémovou jemnost. Komplexní péče s profesionálním složením, které obsahuje osvědčenou technologii.

Svěží a delikátně květinová vůně je obsažená ve všech produktech této řady. Payot vyvinul kompletní a cílené receptury založené na velmi účinném komplexu aktivních látek. Všechny produkty obsahují Hydro-defence complex, který zlepšuje celkový systém cirkulace vody z bazální vrstvy až na povrch, posiluje buněčnou energii a chrání pleť před vnějšími agresivními vlivy. Kromě toho produkty obsahují červenou mořskou, která zvyšuje zásoby vody (inovativní účinky působící na úrovni dermální kys. hyaluronové), působí jako ochranný štít před znečištěným prostředím a chrání před škodlivými účinky životního prostředí. Patentovaná kombinace biopolymerů H20 PATCH zadržuje vodu na povrchu a umožňuje postupné uvolňování aktivních látek, vitamín E zabraňuje stárnutí a chrání pleť před volnými radikály.
Pleť je hydratovaná a obličej jen září.


www.facebook.com/payotcz

www.payot.com

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: payot, payot hydra 24+, hydratace pleti

NYCE 1140x100 2