VLASTNÍ PLAZMA V DOMÁCÍM SÉRU

Nejen vhodné kosmetické ošetření, ale i správná domácí péče vám pomůže udržet pleť mladistvou, bez předčasných známek stárnutí. Chcete-li mít pleť opravdu zářivou a krásnou, dopřejte si ošetření vlastní plazmou – PlasmoliftingTM – a pro udržení efektu si pořiďte na doma sérum PlasmoliftingTM.

Co je sérum Plasmolifting™?

plazma v domácím séruSérum je individuálně vytvořeno z vlastní plazmy klienta a obsahuje ve své struktuře jedinečné bioinertní prolongátory (prodloužení životnosti) a stabilizátory, které umožňují zachování všech podstatných látek, které plazma obsahuje (bílkoviny, vitaminy, minerály a další živiny), zlepšují prostupnost tkání a prodlužují účinek provedeného zákroku.

Domácí řada bioinženýrské kosmetiky Plasmolifting™ Home společnosti „Plazmolifting“ nabízí jedinečný autologní kosmetický přípravek pro domácí péči – sérum Plasmolifting™, vyvinutý vědeckým centrem „Plazmolifting“ spolu s laboratoří Lux Pharma (Itálie).

Doporučuje se jako doplňující péče o pokožku k přípravě na injekční ošetření Plasmolifting™ a taktéž i po provedení zákroku, kdy prodlužuje jeho efekt a násobí účinek.

Schopnosti séra: zkrácení doby rehabilitace po invazivních zákrocích; hydratace pokožky a podpora procesu syntézy kolagenu a elastinu; zpomalení stárnutí; prodloužení účinků kosmetických procedur

V čem je sérum unikátní?

Unikátní složky tohoto séra dovolují zvýšit propustnost horních vrstev dermis, hydratují a vyživují pokožku, dochází ke zlepšení mikrocirkulace a metabolismu buněk a k normalizaci pH mezibuněčné tekutiny. Díky unikátní technologii CellularFriendlyTech® sérum umožňuje maximální zachování aktivity proteinových růstových faktorů, aminokyselin a stopových prvků po celou dobu užívání séra.

sérum plasmoliftingKomplexní použití séra

Sérum Plasmolifting™ je kompatibilní s těmito procedurami:

  • injekční Plasmolifting™
  • laserová terapie
  • fotoomlazení
  • konturní plastika
  • biorevitalizace
  • chemické peelingy

Aplikace

Sérum může sloužit jako alternativa k injekční proceduře PlasmoliftingTM a aplikuje se klientem samostatně jako běžný kosmetický přípravek. Při pravidelném používání zvyšuje pružnost, hustotu a elasticitu pokožky, což výrazně zlepšuje vzhled a pomáhá předcházet stárnutí.

International Medical Expert, s. r. o., Elišky Peškové 323/1, Praha 5, tel.: + 420 226 208 268, www.intermedexp.com

 

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/healthbeautycz

Sledujte nás na Instagramu: www.instagram.com/health_and_beautycz

Tags: plazmaterapie, Health&Beauty, healthandbeauty, plazma, plasmolifting, ošetření vlastní plazmou, sérum

NYCE 1140x100 2