Novinky od Beautyblender

Prohlédněte si novinky od značky Beautyblender. Co všechno mezi nimi najdete?

Beautyblender

beautyblender pinkHoubička Beautyblender je již dlouho jedním ze základních nástrojů všech make-up umělců po celém světě a hvězd jako Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian a Selena Gomez. Nyní se s originálním růžovým vajíčkem na make-up, vyvinutým hollywoodskou hvězdnou Rea Ann  Silvou, setkávají české a slovenské ženy.  

Nástroj se perfektně přizpůsobí konturám každého obličeje a je vhodný pro každý druh make-upu. Aplikace je jednoduchá, ikdyž ji spousta žen nezná. Beautybledner je totiž potřeba před použitím dostatečně navlhčit pod tekoucí vodou, vyždímat do ručníku a poté teprve aplikovat na pleť.

Beautyblender díky své výjimečné struktuře po navlhčení do sebe nenasává přebytečné množství make-upu a jeho spotřeba je proto minimální. V okamžiku zmizí malé nedostatky pleti a přednosti obličeje jsou dokonale zvýrazněny. Ať už jde o tekutý make-up, pudr nebo korektor - aplikace je snadná a výsledkem je dokonale upravený a rozmístěný maku-up. Beautyblender nevytváří nehezké stopy jako štětce, nebo při aplikaci pomocí prstů.

Beautyblender Micro Mini

Pro ještě perfektnější make-up! Bezkonkurenční beautyblender Mini je bezvadný pro aplikaci korektoru v obtížně dostupných částích obličeje, a nebo pro jejich zvýraznění. Docílíte užšího nosu, zvýrazníte lícní kosti a dokonale zakryjete malé nedostatky jako profesionál! Struktura a tvar beautybledneru Mini je stejná jako originální růžový, rozdíl je ve velikosti a v počtu kusů v balení.

Beautyblender Mini také neabsorbuje váš líčící produkt, ale ponechává jej na povrchu. Tím šetří produkt, umožňuje dokonalé krytí a nezanechává stopy.beautyblender micro mini single

Beautyblender Cleanse

Beautyblender cleanse je speciálně vyroben pro optimální čištění beautybledneru, což zajistí jeho delší životnost. Perfektně odstraní zbytky make-upů a bakterií, které mohou na beautybledner zůstat. Ojedinělá kombinace kvalitních látek a levandule pomáhají udržet houbičku měkkou a v nejlepším stavu pro opětovné používání. Originální voda neobsahuje barviva, parabeny, sulfáty a jen bez dráždivých složek.

Aplikace je snadná: nalijte malé množství beautyblender cleanseru na beautyblender a krouživými pohyby čistěte o dlaň. Vyždímejte přebytečnou vodu ručníkem, beautyblender dokonale vysušte a na čistém a dobře větraném místě nechte uschnout. Pro odolnější skvrny nalijte malé množství tekutého čističe do misky s vodou a nechte beautybledner namočený několik hodin, nebo i přes noc.

K dostání exkluzivně na www.notino.cz .

Tags: líčení, make-up, beautyblender

NYCE 1140x100 2