Společnost LPG® uvádí na trh inovativní přístroj CELLU M6® Alliance

LPG přístroje CELLU M6®  Alliance ju nedílnou součástí odborné péče, která má za cíl zeštíhlení a omlazení, po celém světě. Denně tak přístroje CELLU M6®  Alliance poskytují radost z rychlého výsledku jak kosmetičkám, tak jejich klientům, ať ženám či mužům.

Unikátní ošetření endermologie® funguje na principu stimulace povrchové vrstvy kůže, kde efektivně obnovuje buněčnou aktivitu. Vychází ze dvou exkluzivních patentů LPG pro tělo a tvář, jejichž účinnost prokazují i nové vědecké výzkumy (do dnešního dne bylo prezentováno již 145 vědeckých studií).

Déle než 30 let se k ošetření těla používala patentovaná ošetřující hlavice se systémem dvou válečků, nejprve mechanických a od roku 2010 motorizovaných. Tato technologie ale prošla zásadním vylepšením, které terapeutům poskytuje možnost individuálního cílení pro rychlou léčbu, včetně nových tahů ošetření s možností kombinace úkonů dle aktuální potřeby klienta.

Převratná technologie nového přístroje CELLU M6® Alliance

Unikátní technologická inovace společnosti LPG zcela vybočuje ze zavedených standardů a spájí v sobě nejlepší a nejvýkonnější technologie firmy, které daly vzniknout novému exkluzivnímu patentu.

Stimulace přístrojem CELLU M6®  Alliance se provádí novou ošetřující hlavicí Alliance, která spojuje sílu válečku s intenzitou klapky.

Ředitel oddělení výzkumu a vývoje společnosti LPG® , Arnaud Fuster, tuto inovaci za malý poklad: „Přidání motorizované klapky dodalo tomuto ošetření nový rozměr, protože obohacuje buněčnou stimulaci o tangenciální (horizontální) směr, který umožňuje střídavou kompresi kůže, což přináší viditelné výsledky již po třech ošetřeních. Intenzita ošetření a způsob aplikace endermologie® se tak zásadně mění. Převratné zlepšení nastalo také v komfortu celého ošetření, protože ovládání se omezilo na naprosté minimum: nová hlavice Alliance nyní stimuluje danou oblast prakticky sama a umožňuje rychlejší osvojení techniky ošetření, zrychluje optimalizaci výsledků a usnadňuje léčbu po ošetření.“

Karine Gautier, školicí manažerka divize pro estetickou péči, informuje o tom, jakou revoluci tato nová patentovaná technologie přináší do světea kosmetických a terapeutických ošetření.

Karine Gautier: Dnešní svět je mnohev více digitalizovaný než dříve a všechny technologie se rychle vyvíjejí. Bylo pro nás tedy přirozené, aby i naše profesionální přístroje držely s tímto vývojem digitalizace krok. Doba standardizovaných protokolů ošetření zaměřených buď na horní, anebo spodní část těla je nenávratně pryč. Díky připojenému tabletu a novému diagnostickému systému EndermoScan, jimiž je přístroj Cellu M6® Alliance vybaven, se naše současná unikátní péče endermologie® přesně přizpůsobí každému klientovi „na míru“ a aplikuje se v závislosti na požadované délce ošetření.
Dalším impulsem pro naši firmu byl příchod Nelsona Philippa, vnuka Louise-Paula Guitaye (zakladatele LPG®). Ten díky svému vizionářskému přístupu a pohledu vpřed inspiroval nejen naši novou komunikační strategii, ale i tu technologickou. Navíc jsme museli reagovat i na výrazně změněné požadavky klientů. Ti mají zájem o rychlé výsledky a bezbolestné ošetření, která by nedoprovázely vedlejší účinky – pro krásu už zkrátka nechtějí trpět. My se této nové situaci přirozeně přizpůsobujeme a hrdě se hlásíme k tomu, že jsme klientům schopni nabídnout přirozenou dermatologickou péči, tedy bez skalpelů, bez ničení buněk a bez chemických produktů.

Proč se nový přístroj Cellu M6® jmenuje Alliance?

K.G.: Název přístroje, Alliance, odkazuje na jedinečné spojení našich dvou patentovaných technologií: historicky prvních patentovaných motorizovaných válečků (IMR – Independent Motorized Rolls) a mladšího patentu motorizovaných pulzních klapek (MPF – Motorized Pulsating Flaps). Vývojoví inženýři LPG tyto dvě jedinečné technologie zkombinovali a vytvořili zcela novou ošetřující hlavici Alliance s jedním motorizovaným válečkem a motorizovanou klapkou v kombinaci s řízeným sekvenčním podtlakem pro přesně cílenou mobilizaci kožních tkání.

Podrobné informace: 
www.kpmedical.cz a www.endermologie.com


 

 
  


 

 NYCE 1140x100 2