SOUTĚŽ O LIMITOVANOU VÁNOČÍ EDICI BALZÁMŮ EOS™

Ve spolupráci s nejoblíbenější značkou balzámů na rty eos™ jsme pro vás připravili soutěž o 5x vánočních balíčků v hodnotě 499 Kč.

eos soutezV zimě je hebká pokožka rtů obzvláště namáhaná kvůli častým a prudkým změnám teplot při přecházení z venkovního chladu do vysušeného vzduchu ve vytopených místnostech. Balzámy na rty eos™ poskytují pokožce rtů přírodní péči, neobsahují minerální oleje, parabeny ani lepek. Intenzivně zvláčňují a udržují rty krásně měkké. Jejich složení je bohaté na vitamíny s antioxidačními vlastnostmi, bambucké máslo a přírodní oleje. Dvě limitované edice ve vánočním balení jsou sladkým dárkem, který se  postará o úsměv zvenku i zevnitř.

Limitovaná edice eos™ sváteční trio – radost na třetí způsobí vánoční set tří neodolatelně lahodných balzámů na rty eos™. Celosvětové novince s vůní a chutí lesních pldů (Wildberry) zdatně sekunduje jemný medovo-jablečný balzám (Soft Honey Apple) s novým složením pro viditelně hebké rty  Visibly Soft a svůdně lákavý mučenkový balzám na rty (Passionfruit).

Soutěž o 5x balíčků vánoční limitované edice balzámů eos™ v hodnotě 499 Kč.

Soutěžní otázka: Co znamená zkratka eos™?

Odpověď hledejte na: https://www.douglas.cz/douglas/eos/index_b9867.html

VÝHERCI SOUTĚŽE:

  • Lucie Krmíčková, Babice nad Svitavou
  • Pavla Křiváčková, Praha 5
  • Alena Košková, Nové Pavlovice
  • Lucie Plašilová, Hradec Králové
  • Petra Tomanová, Ústí nad Labem

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely Luxury Guide, s.r.o.

Tags: soutěž, soutěže, eos

NYCE 1140x100 2