SOUTĚŽ O HYDRATAČNÍ BALZÁMY NA RTY

Ve spolupráci se značkou Bezpečná Krása jsme pro vás připravili soutěž o hydratační balzámy na rty!

balzam na rty

Krásné, plné a lesklé rty jsou odjakživa považovány za symbol krásy a mládí. Vysychají Vaše rty z důvodu nepříznivého počasí, či v rámci přirozeného procesu stárnutí? Máme pro Vás řešení jak Vaše rty zregenerovat, zvýraznit, vrátit jim přirozenou hydrataci a zvýšit tak Vaši atraktivitu.

Nový HYDRATAČNÍ BALZÁM NA RTY, je průzračně čirý, příjemně jemný a přímo napěchovaný výživnými látkami. Vašim rtům nejen, že navrátí vláčnost a přirozenou hydrataci, ale dodá jim také neodolatelně svůdný lesk.

Jeho hlavní předností je včelí vosk, který rty účinně ochrání i před chladným počasím a větrem. Další exkluzivní složky zajistí Vašim rtům maximální splynutí balzámu s pokožkou, kterou hloubkově hydratují a vyhlazují. Rty získají pevný a hladký vzhled a jejich krása je ještě podtržena leskem pocházejícím z vzácných rostlinných výtažků.

Zatímco budou Vaše rty krásně vypadat, další z účinných složek, vitamín E, je bude chránit před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, a tím zpomalovat přirozený proces jejich stárnutí.

Soutěž o 4 hydratační balzámy na rty!

Soutěžní otázka: Jaká složka obsažená v balzámu chrání vaše rty před oxidačním stresem?

Odpověď hledejte na: www.bezpecnakrasa.cz

Hydratační balzám na rty získávají:
- Hana Jedličková, Újezd u Brna
- Radovan Kmínek, Děčín 6
- Alena Košková, Liberec
- Blanka Stárková, Králův Háj

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely Luxury Guide, s.r.o.

Tags: soutěž, soutěže, balzám na rty, bezpečná krása

NYCE 1140x100 2