SOUTĚŽ O PLEŤOVOU EMULZI EFFFI GOLD EXCLUSIVE

Ve spolupráci s kosmetikou EFFFI jsme pro vás připravili soutěž o pleťové emulze EFFFI Gold Exclusive v hodnotě 1 260 Kč.

EFFFI GOLD Exclusive soutez

EFFFI gold EXCLUSIVE je vylepšenou variantou oblíbené emulze proti vráskám EFFFI gold. Složení nové emulze vychází ze složení emulze původní a využívá již ověřené funkčnosti syntetického hadího jedu, jenž redukuje nervové signály, které vyvolávají stahy obličejových svalů, a mohou tak způsobovat vrásky. EFFFI gold EXCLUSIVE je navíc obohacena o liposomy, které dopravují účinné látky přípravku hluboko do kůže a napomáhají jejich efektivní a rychlé absorpci do kožních buněk. Vyhlazující účinek emulze je proto ještě intenzivnější a především rychlejší.

Komplexního efektu v péči o kůži je pak dosaženo přidáním kyseliny hyaluronové a jojobového a avokádového oleje. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a vrásky vyplňuje. Jojobový olej, který je často nazýván tekutým zlatem, udržuje přirozenou vlhkost pokožky, má hojivé účinky a pečuje o podrážděnou pleť. Avokádový olej obsahuje velké množství sterolů a vitaminů a ošetřuje vysušenou pokožku.

Účinnost EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze. Klinická studie prokázala výraznou redukci vrásek již po první aplikaci a rychlý nástup vyhlazujícího účinku.

Soutěž o 5 pleťových emulzí, každá v hodnotě 1 260 Kč.

Výherci:

  • Viktorie Kmínková, Děčín
  • Tomáš Prchlík, Soběslav
  • Olga Zvolská, Moutnice
  • Jindřich Lípa, Rychnov nad Kněžnou
  • Ladislava Novotná, Pardubice

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely Luxury Guide, s.r.o.

Tags: soutěž, soutěže

NYCE 1140x100 2