Soutěž o vlasovou péči Ducray: healthandbeauty.cz

SOUTĚŽ O VLASOVOU PÉČI DUCRAY

Ve spolupráci s francouzskou dermokosmetikou Ducray jsme pro vás připravili soutěž o balíčky vlasové kosmetiky v celkové hodnotě 780 Kč.

ducray soutez bez textu 800x800Soutěžte o produkty francouzské dermokosmetické značky DUCRAY. Díky péči ve 2 krocích zmírníte problém vypadávání vlasů, vaše kštice bude bujnější a zdravější.

Šampon Anaphase+

Je obohacen o aktivní látku zmírňující vypadávání vlasů (monolaurin) a hydrolyzované pšeničné proteiny dodávající vlasům objem. Dokonale připraví vlasovou pokožku na aplikaci kúry DUCRAY při vypadávání vlasů, ale lze jej samozřejmě používat i samostatně pro revitalizaci a posílení unavených vlasů.

Posilující kondicionér Anaphase+

Dodává vlasům objem a posiluje unavené vlasy, usnadňuje jejich rozčesávání a přitom je nezatěžuje.

Příběh značky Ducray

Ta největší dobrodružství často začínají krásným příběhem. Příběh značky Ducray započal v kadeřnickém salonu, v elegantní pařížské čtvrti v době zlatých 20. let. Značka dostala jméno po vizionáři, panu Albertu Ducray. Tento významný muž byl synem lékaře a právě spojení zkušeností v oblasti dermatologie a práce v kadeřnických salonech jej inspirovalo k vytvoření dermokosmetické vlasové péče. Pan Ducray nikdy nenásledoval trendy, ale určoval je.
V roce 1929 vytvořil svoji první řadu šamponů Dr. Ducray. Šampony se prodávaly v mini baleních, které se do té doby na trhu vůbec neobjevovaly. O dva roky později vytvořil další řadu šamponů, tentokrát v malých skleněných lahvičkách. Tyto šampony obsahovaly přírodní látky a byly vhodné pro všechny typy vlasů. Byla to revoluce, protože něco takového na trhu do té doby vůbec neexistovalo. Oblast péče o vlasy byla naprosto neobjevená.
V 50. letech se pan Ducray rozhodl prodávat léčivé šampony v lékárnách. Tento krok byl opět zlomový, a to proto, že v lékárnách se dříve kosmetika neprodávala. Výsledek byl velmi povzbudivý, což jej vedlo k pokračování ve vývoji přírodních produktů určených nejen pro péči o vlasy, ale také o kůži.
V roce 1969, ve věku 68 let, začal přemýšlet o odchodu do důchodu. Začal hledat někoho, kdo by pokračoval v jeho práci. Když se seznámil s mužem jménem Pierre Fabre (vášnivý lékárník a botanik, zakladatel farmaceutické firmy Pierre Fabre), pocítil, že mají spoustu společného. Stejně jako on byl Pierre Fabre vizionář, proto Albert Ducray věděl, že jsou jeho plány v dobrých rukách.
Sny Alberta Ducray se staly skutečností, a v 70. letech Pierre Fabre uvedl značku Ducray do nové dimenze. Prvním krokem byl Šampon Extra Doux. Šampon byl navržen tak, aby chránil vlasy a umožnil značce proniknout k lékařům s nabídkou produktu, který by konečně umožnil zklidnit vlasovou pokožku a obnovit její rovnováhu po poškození způsobeném léčbou. Veřejnost si ho zamilovala. Byl to první šampon pro časté mytí a stal se jedním z nejprodávanějších pro následující generace.
V 80. letech, díky silné podpoře komunity lékařů, se značka Ducray rozhodla čelit výzvě v péči o kůži. Byla vytvořena řada Ictyan, první dermokosmetický produkt předepisovaný lékaři, který přišel s řešením pro celou generaci dospívajících trpících suchou a poškozenou kůží.
Značka Ducray pokračovala ve vývoji medicínského výzkumu. V 90. letech bylo uvedeno na trh dalších 20 produktů. Dermatologové mají nyní několik řešení k různým problematikám u pacientů. Produkty Ducray se nyní prodávají ve více než 60 zemích světa. Ty nejoblíbenější produkty značky Ducray jsou v současné době stále na trhu.

Cena: 3x balíček 2 produktů v hodnotě 780 Kč. Balíček obsahuje: Šampon Anaphase+ a posilující kondicionér Anaphase+.

Soutěžní otázka: Z jaké země pochází značka Ducray?
A) Francie
B) Itálie
C) Belgie

Své odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (včetně jména, adresy), předmět: DUCRAY. Balíček vyhrává 30., 60., 90. odpověď. Soutěž trvá do 10. 7. 2017.

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat