SOUTĚŽ O VLASOVOU PÉČI DUCRAY

Ve spolupráci s francouzskou dermokosmetikou Ducray jsme pro vás připravili soutěž o balíčky vlasové kosmetiky v celkové hodnotě 780 Kč.

ducray soutez bez textu 800x800Soutěžte o produkty francouzské dermokosmetické značky DUCRAY. Díky péči ve 2 krocích zmírníte problém vypadávání vlasů, vaše kštice bude bujnější a zdravější.

Šampon Anaphase+

Je obohacen o aktivní látku zmírňující vypadávání vlasů (monolaurin) a hydrolyzované pšeničné proteiny dodávající vlasům objem. Dokonale připraví vlasovou pokožku na aplikaci kúry DUCRAY při vypadávání vlasů, ale lze jej samozřejmě používat i samostatně pro revitalizaci a posílení unavených vlasů.

Posilující kondicionér Anaphase+

Dodává vlasům objem a posiluje unavené vlasy, usnadňuje jejich rozčesávání a přitom je nezatěžuje.

Příběh značky Ducray

Ta největší dobrodružství často začínají krásným příběhem. Příběh značky Ducray započal v kadeřnickém salonu, v elegantní pařížské čtvrti v době zlatých 20. let. Značka dostala jméno po vizionáři, panu Albertu Ducray. Tento významný muž byl synem lékaře a právě spojení zkušeností v oblasti dermatologie a práce v kadeřnických salonech jej inspirovalo k vytvoření dermokosmetické vlasové péče. Pan Ducray nikdy nenásledoval trendy, ale určoval je.
V roce 1929 vytvořil svoji první řadu šamponů Dr. Ducray. Šampony se prodávaly v mini baleních, které se do té doby na trhu vůbec neobjevovaly. O dva roky později vytvořil další řadu šamponů, tentokrát v malých skleněných lahvičkách. Tyto šampony obsahovaly přírodní látky a byly vhodné pro všechny typy vlasů. Byla to revoluce, protože něco takového na trhu do té doby vůbec neexistovalo. Oblast péče o vlasy byla naprosto neobjevená.
V 50. letech se pan Ducray rozhodl prodávat léčivé šampony v lékárnách. Tento krok byl opět zlomový, a to proto, že v lékárnách se dříve kosmetika neprodávala. Výsledek byl velmi povzbudivý, což jej vedlo k pokračování ve vývoji přírodních produktů určených nejen pro péči o vlasy, ale také o kůži.
V roce 1969, ve věku 68 let, začal přemýšlet o odchodu do důchodu. Začal hledat někoho, kdo by pokračoval v jeho práci. Když se seznámil s mužem jménem Pierre Fabre (vášnivý lékárník a botanik, zakladatel farmaceutické firmy Pierre Fabre), pocítil, že mají spoustu společného. Stejně jako on byl Pierre Fabre vizionář, proto Albert Ducray věděl, že jsou jeho plány v dobrých rukách.
Sny Alberta Ducray se staly skutečností, a v 70. letech Pierre Fabre uvedl značku Ducray do nové dimenze. Prvním krokem byl Šampon Extra Doux. Šampon byl navržen tak, aby chránil vlasy a umožnil značce proniknout k lékařům s nabídkou produktu, který by konečně umožnil zklidnit vlasovou pokožku a obnovit její rovnováhu po poškození způsobeném léčbou. Veřejnost si ho zamilovala. Byl to první šampon pro časté mytí a stal se jedním z nejprodávanějších pro následující generace.
V 80. letech, díky silné podpoře komunity lékařů, se značka Ducray rozhodla čelit výzvě v péči o kůži. Byla vytvořena řada Ictyan, první dermokosmetický produkt předepisovaný lékaři, který přišel s řešením pro celou generaci dospívajících trpících suchou a poškozenou kůží.
Značka Ducray pokračovala ve vývoji medicínského výzkumu. V 90. letech bylo uvedeno na trh dalších 20 produktů. Dermatologové mají nyní několik řešení k různým problematikám u pacientů. Produkty Ducray se nyní prodávají ve více než 60 zemích světa. Ty nejoblíbenější produkty značky Ducray jsou v současné době stále na trhu.

Cena: 3x balíček 2 produktů v hodnotě 780 Kč. Balíček obsahuje: Šampon Anaphase+ a posilující kondicionér Anaphase+.

Soutěžní otázka: Z jaké země pochází značka Ducray?
A) Francie
B) Itálie
C) Belgie

Své odpovědi zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (včetně jména, adresy), předmět: DUCRAY. Balíček vyhrává 30., 60., 90. odpověď. Soutěž trvá do 10. 7. 2017.

Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Tags: padání vlasů, soutěž, soutěže, vlasová péče, přípravky proti padání vlasů, jak na padání vlasů, co dělat aby nepadaly vlasy, ducray

NYCE 1140x100 2