OBJEVTE KOUZLO KOLOBĚŽKY

Léto je za dveřmi a je tak správný čas poohlédnout se po sportovním vyžití venku. Na kole jezdí dnes téměř každý, ale chcete být vážně „každý“? Horkou novinkou jsou koloběžky! A může je využít celá rodina. Mají hned několik výhod. Nebudou vás jako u kola bolet záda, naopak si je hezky napravíte.

Nemusíte čekat v davu na zastávkách na příjezd hromadné dopravy, budete pánem svého času a budete všude první. A máte-li malé děti, které vám ujíždějí na kole či odrážedle, už za nimi nemusíte běhat. Hezky je doženete na koloběžce.

kotstka food bikeNež ji koupíte

Při výběru dbejte na bezpečnost a zajímejte se o původ výroby. Největším evropským výrobcem je společnost Kostka - kolobka. Vyrábí různé typy koloběžek, mezi kterými jsou rekreační, městské, dětské, sportovní či speciální pro jízdu se psem. V široké nabídce najdete i odrážedla pro nejmenší, stejně tak i koloběžky pro osoby se sníženou pohyblivostí. Děti potřebují malé, lehké a kvalitní stroje, které vám často hypermarkety nenabídnou. Například Kostka Rebel Kid váží pouhých pět kilogramů a ve své kategorii patří k nejlehčím koloběžkám na trhu. Geometrie rámu je přizpůsobená dětem s výškou od 100 cm, čili pro děti od 4 let. Uvažujete, že budete jezdit i s pejskem? Objednejte si upevňující adaptér na řídítka a pružné vodítko. Na trhu jsou jedinečné doplňky jako třeba brašny na řídítka, adaptéry na světla pro větší bezpečnost a podobně.

Můžete si ji vzít i na dovolenou

Nyní máte možnost cestovat s koloběžkou i letadlem. Například vášnivý cestovatel Martin Šedivý projel se svou Twenty Fold nádhernou krajinu v Laosu a s Rebelem Filipíny. Dá se velmi jednoduše a rychle složit a dát, kam právě potřebujete. Speciálně vymyšlený mechanismus umožňuje bez použití jakéhokoliv nářadí pohodlnou „dospěláckou“ koloběžku doslova „přeložit napůl“, a zmenšit tak její rozměry pro převážení. Skládací koloběžky jsou jedním z ideálních prostředků pro svižný a šetrný pohyb nejen po městě. Tu nejlepší pro sebe si můžete vybrat buď přímo v prodejně Kostka – kolobka, nebo si můžete zvolit specializovanou prodejnu s odborným poradenstvím po celé ČR.

Více informací na www.kostkafootbike.com.


    
  

Tags: koloběžky, koloběžka, volný čas, sport

NYCE 1140x100 2