POMOC PRO VAŠE VLASY V ZIMĚ

Misha Čadková je vyhledávanou vlasovou stylistkou, která slaví úspěchy nejen v České republice, ale také v Londýně, kde si vybudovala své renomé již v roce 2015 díky vítězství v mezinárodní kadeřnické soutěži Alternative Hair. Zeptali jsme se jí, jaké vlasové trendy budou letos převládat a co by vám rozhodně nemělo v kosmetické taštičce v zimě chybět.

mmisha čadkováJaké jsou nejnovější trendy ve střihu na nadcházející zimní sezónu?
Trendy budou hlavně ofiny, texturované střihy pro objem a také výrazně sestříhané vlasy. Co se týče účesů, in budou ležérní vlny a opět různě spletené vlasy. Naopak do pozadí jdou široké melíry, ombré s ostrou hranou a upjaté účesy.

Budou stále oblíbené modré, fialové, růžové a zelené odstíny barev, nebo se už trend posouvá jinam?
Ano, pastelové odstíny stále přetrvávají, ale zároveň budou trendy i čokoládově hnědé, v případě blond vlasů výrazně tmavší odrosty a hodně blond konce.

Který přípravek na vlasy by ženám v chladnějším počasí neměl doma chybět?
Určitě sprej proti vlhkosti nebo krém před foukanou s antifries účinkem. Zamezí se tak krepatění a vlasy budou poddajnější.

Jaký je váš nejoblíbenější produkt na vlasy?
Mám ráda zejména objemové produkty pudrové textury. Například Super Dust a Savage Panache – pudry na objem.

Jako v každé profesi je i u vás třeba se pravidelně vzdělávat. Co podnikáte v této rovině?
Jezdím 2x ročně do Paříže, do Londýna a díky sociálním sítím můžu kdykoliv sledovat kadeřníky po celém světě. Jsem člověk, který je na sebe přísný a kritický, z každého úspěchu mám opravdu upřímnou radost, ale jsem naučená stále se posouvat dál. Naše Misha - Hair studio slaví letos deset let od založení a přispělo k tomu i to, že pozorně nasloucháme zákazníkům, sledujeme nejnovější trendy, neustále se vzděláváme v oboru a vlastníme jedinečný přístup ke kráse ve stylu raw beauty.

Více na www.mishahairstudio.com

misha cadkova misha cadkova

Tags: vlasy, vlasy v zimě, zdravé vlasy, zdravé vlasy v zimě, jak na zdravé vlasy v zimě, misha čadková

NYCE 1140x100 2