JAK PEČOVAT O PLEŤ NA HORÁCH?

Zatímco my si lyžování, běžkování i koulování užíváme, naše pleť, a obzvláště ta suchá, už mnohem méně. Teplotní výkyvy ani dlouhodobé vystavování mrazu a větru jí nesvědčí, a proto je důležité si s sebou na hory sbalit i tu správnou pečující kosmetiku. Přinášíme vám několik tipů na produkty, které se o vaši pokožku dokonale postarají i v tomto náročném období.

alcina fenchel krémKrém Fenchel

Chrání před silným mrazem

Výživný pěsticí krém s fenyklovým olejem ochrání pokožku před silným mrazem a agresivním větrem. Zvyšuje odolnost pleti a zabraňuje hrubnutí a šupinatění kůže. Ideální krém na zimu pro celou rodinu. Díky obsahu fenyklového oleje, vitaminu F a komplexu promašťujících látek funguje nejen jako prevence před omrznutím, ale také jako léčba případných omrzlin.

Minimální prodejní cena: 500 Kč

Obsah: 50 ml

 alcina krém oční okolíKrém na oči a rty

Zvláčňuje suché partie kolem očí a rtů

Trápí vás vrásky, nepříjemně vysušená pokožka kolem očí a suché rty? Výživný pěsticí krém s obsahem kyseliny linolové vyřeší oba problémy současně – vyhladí a zjemní vrásky kolem očí a zároveň zvláční suché rty.
Tip: Použijte jako výživnou masku na rty

Minimální prodejní cena: 470 Kč

Obsah: 50 mlalcina balzám na ruce

 

Kašmírový balzám na ruce

Vydatně pečuje o suché ruce

Balzám na ruce s kašmírovým extraktem a ureou vydatně pěstí suché, drsné ruce a okamžitě jim navrací hedvábnou jemnost a hebkost. Velmi rychle se vstřebává a nelepí, takže můžete po namazání ruce ihned používat. Vaše ruce budou hebké, jako byste je zahalili do nejluxusnějšího kašmíru.

Minimální prodejní cena: 170 Kč

Obsah: 50 ml

 alcina kašmírový tělový balzám

Kašmírový tělový balzám

Dopřává pokožce luxusní zimní péči

Vydatný balzám na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období – natřete jej na celé tělo a nezapomeňte ani na suchá místa jako lokty a chodidla.

Minimální prodejní cena: 280 Kč

Obsah: 150 ml

Tags: jak se starat o pleť v zimě, pleť v zimě, zima, pečující kosmetika v zimě, alcina, krém proti mrazu, krém na ruce v zimě, krém na tělo v zimě, jak pečovat o pleť na horách

NYCE 1140x100 2