KOSMETICKÉ NOVINKY SYNCARE

 Objevte novinky kosmetické značky Syncare.

syncare new lashesDelší řasy mrknutím oka

Řasy jsou důležitou ochranou a současně ozdobou oka. Dokážou prohloubit pohled a zvýraznit tvar i barvu očí. Významnou roli hraje jejich délka, ale  nejdůležitější je přirozenost. Dnes je přirozenost alfou a omegou denní i večerní úpravy obličeje. A přirozený půvab je základním atributem ať už v zaměstnání nebo na večerní párty.

Přirozeně svůdný pohled docílíte prodloužením vašich řas bez nutnosti líčení s novinkou SynCare. Speciální sérum NEW Lashes podpoří růst vašich  řas a zvýší jejich objem. Složení séra prodlužuje růstový cyklus řas, takže mají čas dorůst do větší délky a současně posílit. Jde o klinicky ověřený přípravek s obsahem peptidů v kombinaci s melatoninem bez přítomnosti   prostaglandinů. SynCare New Lashes nedráždí oči a nevyvolává alergické reakce. Nanáší se ke kořínkům řas nebo na obočí pouze 1 krát denně večer před spánkem. Výsledkem jsou delší, objemnější řasy a hustší obočí už během měsíce.

V prodeji v lékárnách a kosmetických salonech 4 ml za 1190  Kč.

 

 

péče o oční okolí syncare

Luxusní péče o oční okolí

Lesk zlata je historicky výsadou králů. Drobné plátky zlata používali bohatí Římané pro ozdobu svých věnců a rozemletý zlatý prášek jako dekoraci tváří znali dokonce už Peršané. Lesku zlata si můžeme užívat i dnes a to nejen v podobě šperků.

Novinka oční liftingové sérum se zlatými pigmenty a arganovým olejem je lehké sérum s bohatým složením. Přináší jemné pokožce očního okolí luxusní péči. Poskytuje pleti výživu i hydrataci a zvyšuje schopnost její regenerace. Obsažené mikropigmenty prozáří oční okolí, které znovu získá svou jiskru a vitalitu i po náročném dni. Sérum je vhodné pro každodenní péči o oční okolí. Nanáší se ráno a večer na očištěnou pleť a velmi jemně se vklepává do pokožky. Ihned po aplikaci viditelně vypíná pokožku. Výsledkem pravidelného používání je projasněná a vyhlazená pokožka okolo očí.

V prodeji v lékárnách a kosmetických salonech 15 ml za 530 Kč.

www.syncare.cz

Tags: syncare, vrásky kolem očí, sérum pro růst řas, delší řasy, dlouhé řasy, sérum na řasy, novinky syncare, oční sérum, oční liftingové sérum, liftingové sérum, sérum na oči, péče o oční okolí

NYCE 1140x100 2