Soutěž o sety Vitar Hořčík se sportovní lahví

Soutěž o sety Vitar Hořčík se sportovní lahví

SOUTĚŽ O SETY VITAR HOŘČÍK SE SPORTOVNÍ LAHVÍ

Ve spolupráci se značkou Vitar jsme pro Vás připravili soutěž o 5 setů Vitar Hořčík (set obsahuje dvě balení šumivých tablet s obsahem hořčíku a k tomu sportovní lahev).

02Letní novinku Vitar Hořčík ocení nejen sportovci. Limitovaná edice nabízí dvě balení šumivých tablet s obsahem hořčíku a k tomu sportovní lahev z tritanu jako dárek. 

Každá tableta obsahuje 375 mg hořčíku, což pokrývá denní dávku, potřebnou pro dospělého člověka. Hořčík je pro lidské tělo nepostradatelný a jeho přísun se stravou mnohdy nestačí. Přispívá ke snížení únavy i vyčerpání a podporuje normální činnost svalů stejně jako nervové soustavy. Je to známý „antistresový minerál“.

Forma rozpustných šumivých tablet umožňuje rychlou přípravu zdravého a osvěžující drinku. Oceníte i praktickou lahev z lehkého a přitom vysoce odolného materiálu. Hodí se stejně dobře do kabelky či batohu jako na kolo. Přípravek neobsahuje cukr a je vhodný i pro diabetiky.

Vitar Horčík DUOPACK, 2x 20 šumivých tablet s příchutí manga seženete v lékárnách nebo na eshopu www.nasevitaminy.cz za cenu 211 Kč.

www.vitar.cz 

Soutěžní otázka: V jakém roce vznikla firma Vitar?

  1.  1990
  2.  1880
  3.  1985

Odpověď hledejte na www.vitar.cz 

Své odpovědi zasílejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon) a do předmětu e-mailu uvádějte VITAR. Vyhrává každá 20., 40., 60., 80. a 120. odpověď.

Soutěž trvá do 5. května 2018. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Zapojením do soutěže souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti Luxury Guide, s.r.o.

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat